You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Перекидні палетні ворота

Перекидні палетні ворота дозволяють налагодити безпечне завантаження верхніх рівнів мезоніну та захистити персонал від небезпечних робочих зон. Тобто, працівник не буде підходити до краю платформи і наражатися на небезпеку зіткнення з вилами навантажувача або штабелера. Це перевірене рішення, яке не вимагає великого бюджету, а конструкція воріт проста, надійна і довговічна.
Палетні ворота

Переваги перекидних воріт

  • Працівнику не потрібно підходити до краю мезоніну, зона завантаження повністю ізольована від робітників на мезоніні.
  • Оператору не потрібно турбуватися про присутність людей у зоні завантаження – якщо ворота відчинені, значить нікого немає.
  • Немає складних механізмів, за рахунок чого конструкція має високу надійність та зносостійкість при невеликій вартості.
  • Немає необхідності у постійному контролі процесу завантаження.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Виробництво палетних воріт в Україні

Автоматизована виробнича лінія
Профіль стійки стелажа Profi
Траверси стелажів готові до упаковки

Виробництво воріт для мезонінів розташоване в Україні. Для виробництва використовуємо високоякісний загнутий профіль та кращу сталь українського металопрокату.

Працюємо по всій Україні, а також на експорт до країн ближнього зарубіжжя. Виконуємо оперативну доставку воріт із наступним монтажем на вашому об'єкті. Спеціалізуємось на складних проектах «під ключ».

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус
Конструкція перекидних воріт

Конструкція воріт включає три основні частини: 2 стаціонарні борти та збірну раму. Борти кріпляться болтами до підлоги або покриття. Залежно від вимог борти можуть бути прямокутної або кутової форми. Кінцевики рами оснащені гумовими амортизаторами для мінімізації пошкодження покриття мезоніну та зниження рівня шуму в процесі роботи. Відкриті місця труб закриваються декоративними пластмасовими заглушками.

Принцип роботи

Поки ворота закриті з боку мезоніну, вони відкриті з протилежного боку, що дозволяє оператору складської техніки доставити або забрати палету з вантажем. Положення воріт регулює робітник на мезоніні. Закрив у себе — відкрив для роботи складської техніки Ніхто один одному не заважає і не чекає. Зміна режиму роботи воріт відбувається під час підйому або опускання рами. Немає жодних замків, гачків, кріплень та запірних механізмів — ворота працюють за принципом зсуву центру мас.

З усіх питань звертайтесь до відділу продажу компанії Форстор: телефонуйте за вказаними телефонними номерами або пишіть через форму зворотнього зв'язку нижче (кнопка «задати питання»). Наші менеджери проконсультують вас та допоможуть підібрати оптимальне обладнання для умов роботи на вашому підприємстві. Всі заявки обробляємо протягом одного робочого дня: оперативно відповідаємо, передзвонюємо, надсилаємо комерційні пропозиції.