You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Складські огорожі для стелажів

Просте та ефективне рішення для зонування території складу. Сітчасті огорожі з воротами гарантують безпеку персоналу та вантажу на стелажах. Особливо актуальним таке рішення буде на складах, де працює кілька орендарів одночасно.
Огородження та ворота для стелажів

Переваги огорож

  • Можливість поділу території складської ділянки між декількома орендарями;
  • Зменшує кількість можливих помилок під час роботи;
  • Можливість здійснення контролю доступу персоналу до певних ділянок стелажної системи;
  • Підвищує показники безпеки персоналу;
  • При необхідності можна просто розібрати, перевезти та заново змонтувати;
  • Невисока вартість рішення.
ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Виробництво огорож для стелажів

Лінії прокату стелажних стійок
Траверси стелажів готові до упаковки
Профіль стійки стелажа Profi

Маємо у своєму розпорядженні сучасне виробництво стелажів та опцій до них, таких як: торцевий захист, огорожі та ворота. У роботі використовуємо якісну сталь українського прокату. Працюємо оперативно та надаємо гарантію виробника.

Фахівці компанії Форстор працюють по всій Україні – виконуємо оперативну доставку та монтаж стелажних систем та інших складських металоконструкцій. Спеціалізуємось на комплексному вирішенні завдань складського зберігання.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Сітчасті огорожі для стелажів

Складається з каркасу та металевої сітки, яка на нього кріпиться болтами. Основу каркаса складають вертикальні опорні стійки, горизонтальні балки або профіль, скріплені болтовим з'єднанням. Для контролю доступу працівників та вантажної техніки до стелажів, встановлюються ворота та/або двері залежно від особливостей стелажної системи.

Особливості конструкції сітчастих огорож

В якості стійок зазвичай використовуються стелажні стійки. Профільні труби або горизонтальні балки складають каркас усієї огорожі. На цей каркас кріпиться міцна металева сітка. Розмір чарунок сітки визначається індивідуально. Замість сітки можна використовувати суцільні огорожі із листів металу. Щоб забезпечити безперешкодний доступ персоналу до продукції на стелажах, у конструкції огорожі передбачені ворота або двері, що виготовляються із профільних труб та сітки.

З усіх питань звертайтесь до відділу продажу компанії Форстор. Менеджери компанії проконсультують вас, нададуть вичерпні відповіді та допоможуть скласти грамотне технічне завдання. У нас ви можете купити складські огорожі за найвигіднішою ціною. Виконаємо доставку та проведемо монтаж на вашому об'єкті. Телефонуйте за телефонними номерами, вказаними на сторінці контактів або надішліть свою заявку через форму зворотнього зв'язку нижче. Всі заявки, що надійшли, обробляємо протягом одного робочого дня. 

Відгуки про нашу роботу

...

Оснастили склад стелажною системою

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів та складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двоярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка: