You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Консольні стелажі ялинкового типу

Стелаж ялинка — це одне з найефективніших рішень для зберігання довгомірних вантажів: брусів, труб, профілів та інших металевих виробів. Продукція може зберігатися як на консолях, так і на внутрішній перекладині, що дає змогу максимально використовувати цінний простір.
Ялинковий консольний стелаж

Відмінні переваги:

  • Висока стійкість конструкції — стелаж не потрібно додатково кріпити до підлоги. 
  • Можна встановлювати всередині та зовні приміщення.
  • Забезпечує високу щільність зберігання продукції.
  • Захист від корозії: гаряче оцинкування сталі або нанесення порошково-полімерного емалевого покриття.

Заявка на розрахунок консольного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Виробництво ялинкових консольних стелажів

Сучасна технологія прокату сталі
Лінії прокату стелажних стійок
Готові стійки стелажів

Сучасна виробнича дільниця розташована в місті Дніпро. Виробляємо стелажі відповідно до ГОСТ 16140-77 "Стелажі збірно-розбірні. Технічні умови".

Виконуємо оперативну доставку стелажів на об'єкт замовника. Проводимо монтажні роботи. Спеціалізуємося на реалізації проєктів комплексного оснащення складів.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Виробництво ялинкових стелажів в Україні

Компанія Форстор має досвідчений конструкторський відділ і потужну виробничу базу. Виготовимо стелаж для труб ялинка з урахуванням особливостей і характеристик продукції, що зберігається, параметрів місця зберігання (всередині приміщення або зовні) та індивідуальних побажань замовника.

Для захисту від корозії ялинкові стелажі для металопрокату можуть бути виконані з нержавіючої сталі або покриті промисловою порошковою фарбою. 

Доставка та встановлення ялинкових консольних стелажів

Доставимо стелаж ялинка на ваш об'єкт у короткі терміни. Працюємо по всій Україні. Виїзні бригади монтажників зберуть і встановлять стелажі на об'єкті замовника. Спеціалізуємося на реалізації комплексних проєктів "під ключ". 

З усіх питань звертайтеся до відділу продажів компанії Форстор. Наші менеджери допоможуть вам купити консольний стелаж за вигідною ціною і підібрати оптимальний комплект складського обладнання для вашого складу. Телефонуйте нам за номером або залиште заявку через форму зворотного зв'язку. Чекаємо ваших звернень!