You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Пасажирські ліфти для встановлення в приватному будинку або у квартирі

Домашній ліфт для квартири або приватного сектора від заводу підйомного обладнання Forstor Industry. Це підйомник, виготовлений на базі гвинтового підйомного механізму. Дозволяє людині з комфортом переміщатися між поверхами житлового приміщення. Відмінне рішення для квартир, де проживають літні або маломобільні люди. Ліфт вирізняється безшумністю роботи та найвищим класом безпеки.
Домашні ліфти

Переваги домашніх ліфтів

  • Плавність підйому — без ривків і перепадів.
  • Безшумність роботи.
  • Високий запас міцності та надійності.
  • Приємний дизайн та інтуїтивно зрозуміле управління.
  • Доступні конфігурації для приміщення і зовнішнього розміщення.

Технічні характеристики

Вантажопідйомність

кг

250

Розмір платформи (стандарт)

мм

1250х950

Максимальна швидкість

м/с

0,15

Електроживлення

В, Гц

380, 50

Система управління

В

24

Рівень шуму

дБ

не більше 63

Двигун

кВт

2,2

Привід

— гвинтовий

Управління

— кнопки постійного натискання

Платформа

— протиковзке покриття

Двері та огорожі

— нержавіюча або фарбована труба

Запит на підйомник

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво ліфтів для квартир

Ділянка обробки листової сталі
Збірка вертикального ліфта
Верстат обробки профільної сталі
Головний виробничий цех
Камера порошкового фарбування

Домашні ліфти виготовляємо з якісної сталі на заводі підйомного обладнання Forstor Industry в місті Дніпрі. Ми проектуємо та виготовляємо підйомники будь-якої складності згідно з ТУ У 28.2-41922252-001:2018 "Підіймальні платформи для осіб з обмеженими фізичними можливостями FORSTOR. Технічні умови".

Ведемо повний цикл робіт: проєктуємо, виготовляємо підйомники та опції до них, виконуємо доставку з подальшим монтажем і пусконалагодженням. Уся продукція відповідає чинним техрегламентам і ДБН, що повністю підтверджено сертифікатами відповідності.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції ліфта домашнього на 2 поверхи

В якості підіймального механізму гвинтового підйомника використовується з'єднання типу гвинт/гайка. Алгоритм роботи приблизно такий: Гайка з'єднана з електродвигуном через редуктор. Коли двигун запускається, гайка починає обертатися і закручується на гвинті, завдяки чому платформа рухається.

Ліфт домашній для пасажирів, призначений для підйому понад 2 метри, обов'язково має бути оснащений огорожею, а понад 3 — встановлений в існуючій або самонесучій шахті, яку ми теж можемо виготовити.

На відміну від класичних ліфтів, домашній ліфт на базі гвинтового підйомника не має машинного відділення, що значно економить простір. Функції машинного відділення бере на себе проста електрична система, заснована на реле або спеціально розробленій платі. Управління підйомом і спуском платформи здійснюється кнопковим пультом.

Щоб купити домашній ліфт, звертайтеся до відділу продажів підйомного обладнання заводу Forstor Industry. Телефонуйте за телефонними номерами, які вказані на цій сторінці або напишіть у чат праворуч, і наш фахівець проконсультує вас у форматі онлайн. Повний список контактів знайдете на цій сторінці.