You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Пасажирські підйомники для інвалідів

Виробляємо модульні ліфти для людей з інвалідністю. Це надійне обладнання, яке дозволяє & nbsp; організувати інклюзивне простір усередині приміщення і на вулиці. Пропонуємо вертикальні ліфти і платформи похилого переміщення для сходових маршів. Pasazhyrsʹki pidyomnyky dlya invalidiv

Запит на підйомник

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия
 
Креслення підйомників

Плазморіз з високоточним керуванням

Завод ліфтових і перевантажувальних систем розташований в місті Дніпрі. Виробництво ведеться в суворій відповідності до встановлених технічними умовами та регламентами. Всі підйомники виготовляємо згідно ТУ У 28.2-41922252-001: 2018 "Платформи для осіб з обмеженими фізичними можливостями FORSTOR. Технічні умови".

Залежно від умов, в яких буде працювати підйомник, наші фахівці підберуть найбільш оптимальну конфігурацію. Спроектуємо і виготовимо пасажирський ліфт для людей з інвалідністю в короткі терміни, виконаємо доставку і монтаж з подальшою пусконалагодженням. Надаємо гарантійний та післягарантійний сервіс від виробника.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Переваги пасажирських підйомників

 • Надійна конструкція з хорошим захистом від корозії
 • Просте інтуїтивно зрозуміле управління рухом платформи
 • Низький рівень шуму в процесі підйому або спуску
 • Огородження з перилами і відкидні апарелі забезпечують високий рівень безпеки
 • Надійна система підйому забезпечує плавний хід платформи

  Доступні різновиди

  Виробляємо 4 типи пасажирських підйомників:

  Лінійний сходовий модульний ліфт . Дозволяє долати прямі сходові ділянки довжиною до 10 метрів.

  Вертикальний щогловий підйомник . Часто застосовують у вхідних груп муніципальних будівель і багатоквартирних житлових будинках.

  Вертикальний підйомник підйомник . Не вимагає кріплення до стіни. Заїзд на платформу можна забезпечити з будь-якого боку.

  Поворотний пасажирський підйомник з платформою . Може здійснювати рух по складній траєкторії для підйому уздовж всього сходового маршу на кілька поверхів.

  Як працює платформний ліфт

  Незважаючи на відмінності в конструктиві, управління схоже у всіх типів пасажирських підйомників & mdash; це кнопковий пульт. Зупинки на кожному рівні обладнані кнопками виклику підйомника, а на самій платформі перебувають кнопки для управління підйомом або спуском.

  З усіх питань звертайтеся в наш відділ продажів заводу-виробника Форстор Індастрі . Менеджер проконсультує вас і допоможе розібратися з усіма нюансами, пов'язаними з підйомниками для інвалідів. Телефонуйте за вказаними телефонами або пишіть нам на пошту. Повний список контактів ви знайдете на цій сторінці .