You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Системи безпеки вантажних підйомників

Безпека праці на підприємстві — це важливо! Особливо на підприємствах, де працює вантажний підйомник. Це обладнання, яке піднімає багатотонні вантажі, часто на велику висоту. І недбалість може призвести як до пошкоджень товару, так і до важких травм персоналу. Щоб звести кількість таких випадків до мінімуму, ми використовуємо передові пристрої безпеки гідравлічних підйомників. Робимо все, аби на підприємствах наших клієнтів працювало не тільки високоефективне, а й максимально безпечне обладнання.

Механический ловитель

Механічний уловлювач платформи

Для щоглових підйомників

Якщо трапляється обрив тягового ланцюга, спрацьовує ексцентрик, який блокує рух платформи, механічно впираючись в спеціально передбачені перемички.

Ограждение с магнитными замками

Огорожа з воротами

Для шахтних підйомників

Ворота та огорожа — базове рішення для організації безпечної праці на підприємстві, де працює міжповерховий вантажний підйомник.

Блокировка двери во время движения

Блокування дверей під час руху

Для шахтних підйомників

Магнітні замки не дозволяють відкрити ворота шахти, поки підйомник знаходиться в русі. І поки замки не зафіксують хвіртку, платформа не зрушиться з місця.

Световая сигнализация

Світлова, звукова сигналізація

Для тротуарних підйомників і великогабаритних платформ

Такі системи сигналізують оточуючим про рух платформи. Актуально на підприємствах з підвищеними вимогами до безпеки вантажного підйомника.

Индикация положения платформы

Індикація положення платформи

Для сервісних ліфтів і шахтних підйомників

Проста система, яка показує, на якому поверсі знаходиться платформа — підсвічується відповідна кнопка на пульті управління.

Клапан обрыва гидравлики

Клапан обриву гідравліки

Для гідравлічних підйомників

Присутній у всіх моделях гідравлічних підйомників. Завдання клапана — не дати платформі впасти у випадку різкого падіння тиску в гідросистемі.

Клапан безопасного опускания

Клапан безпечного опускання

Для гідравлічних підйомників

Клапан, який дозволяє опустити платформу в початкове положення, в разі обриву гідравліки або раптового відключення електрики в будівлі.