You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Проектування підйомників

На заводі функціонує повноцінний інжиніринговий департамент, в якому працює команда інженерів-конструкторів вищої кваліфікації. Вони повністю закривають питання розрахунку, проектування вантажних ліфтів та розробки нових рішень.

Ми не тільки проектуємо оптимальні рішення для наших клієнтів, але й постійно ведемо розробку нових типів обладнання, що дозволить вирішувати більш складні та актуальні завдання. Всі нові розробки, виробництво яких вже налагоджено, ми додаємо на сайт.

Слідкуйте за новинами та каталогом нашої продукції, можливо вже сьогодні з'явиться інноваційне рішення, що допоможе вам та вашому підприємству.

Перейти до каталогу підйомників →

Етапи проектування
Збір даних

Існують анкети під кожен тип підйомника. Менеджер, в роботі з кожним клієнтом, максимально докладно заповнює анкету та збирає інформацію, якої буде достатньо для проектування підйомника.

Зазвичай достатньо базових замірів, креслення будівлі та кількох фотографій об'єкта. Інколи необхідна особиста присутність нашого замірника.

Розрахунок підйомника та створення моделі

Коли є вся необхідна інформація, починається безпосередня проектна робота. Підбираються оптимальні матеріали, розміри заготовок, товщина сталі, потужність силового блоку та ще кілька десятків параметрів.

В результаті отримуємо докладний проект з технічними характеристиками майбутнього підйомника та вартістю його виробництва.

Узгодження та доопрацювання

Маючи такі докладні дані щодо проекту, менеджер виводить їх на узгодження з клієнтом. Аби все було максимально прозоро та зрозуміло. Клієнт відразу бачить, як буде виглядати підйомник, як він буде працювати, скільки він буде коштувати.

На цій стадії в проект можна внести правки та більш детально його доопрацювати. Наприклад, додати до конфігурації деякі опціональні рішення: хвіртку з магнітними замками або додаткові елементи безпеки.

Передача на виробництво

Після повного узгодження та затвердження проекту підйомника, він передається на виробництво. Роботу над кожним підйомником контролює відповідальний інженер-конструктор та виробничий директор.

Таким чином, ми досягаємо практично ідеальної якості конструкції кожного нашого підйомника. Не важливо що це, вантажний підйомний стіл або поворотний підйомник для інвалідів.

Комплексний підхід Форстор

Підйомники під замовлення потребують розробки проекту, який входить в стандартний комплекс послуг з постачання перевантажувального обладнання нашого виробництва. 

Крім того, ми співпрацюємо з будівельними та проектними організаціями, допомагаючи їм не тільки з питаннями поставки підйомників, а й з оптимальним опрацюванням проектної частини. 

З усіх питань щодо проектування вантажних підйомників звертайтесь до відділу продажів підйомного обладнання. Телефонуйте за вказаними телефонами чи надсилайте заявку нам на пошту.

Нашим сервісом задоволені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус