You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Шини для навантажувачів, колеса для складської техніки.

Заявка на підбір запчастин

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Шини для складської техніки

Шини для навантажувача — один із найважливіших елементів складської техніки. Він безпосередньо впливає не лише на безпеку співробітника, а й на ефективність, продуктивність навантажувального обладнання. Найкращими вважаються цільнолиті шини. Вони забезпечують хороше зчеплення та керованість.

Шини для вилкових навантажувачів виробників Barum, Continental — одні з найбільш якісних та надійних покришок серед представлених аналогів на сучасному ринку. Вони підходят практично всім видам складської спецтехніки. Моделі підбираються в залежності від типу навантажувача, діаметра коліс, потужності та інших важливих факторів.

Різновиди шин:

  • пневматичні;
  • суцільноліті;
  • бандажні.

Техніка, оснащена пневматичними покришками, здатна пересуватися по гладкій та нерівній поверхні. Корд із металу є гарантією захисту від механічних пошкоджень. Елемент призначений для посилення боковин. Пневматичні шини наповнені стисненим повітрям для збільшення амортизації. Термін служби становить від 1 до 2 тисячі годин, глибина протектора - 3 см.

Ціліснолиті покришки виготовлені із синтетичної сировини найвищої якості. Найчастіше використовується натуральний каучук та вулколан. Цільнолиті шини для навантажувачів мають такі переваги, як:

  • високий показник зносостійкості за будь-яких умов зовнішнього середовища;
  • твердість;
  • міцність;
  • можливість експлуатації в агресивних умовах.

Ідеально підходять для машин, що працюють на рівних поверхнях. Крім того, можуть використовуватись на засмічених майданчиках. Завдяки міцності, цільнолитим шинам не страшні дрібні гострі предмети, у тому числі бите скло. Термін служби складає близько десяти тисяч годин.

Бандажні шини стійкі за рахунок особливостей конструкції. Гума міцно приварюється до кільця із металу. Із недоліків варто відзначити не дуже хорошу амортизацію. Тому бандажні покришки використовуються для оснащення машин, які будуть переміщатися виключно по рівних поверхнях. Глибина протектора становить близько 30 мм, а термін експлуатації – до 4 тис. годин.

Надійний постачальник

Компанія «Форстор» пропонує надійні шини для вантажного обладнання будь-якого типу. У нас ви можете купити гуму на колеса з доставкою по всій Україні. У продажу не виявилося варіантів необхідного діаметра? Зв'яжіться з нашим менеджером, і ми замовимо для вас шини потрібного розміру на замовлення. Ціни варіюються залежно від виду, діаметра та інших характеристик.