You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Акумулятори для навантажувачів, тягові акумуляторні батареї

Від правильного вибору тягової батареї залежить продуктивність та максимальний час роботи складської техніки. Ми пропонуємо якісні АКБ від провідних світових виробників. В асортименті представлені як свинцево-кислотні, так і літій-іонні тягові акумулятори.

Заявка на підбір запчастин

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Перепакування та утилізація тягових батарей

Батарея відпрацьована
Акумулятор після перепакування

Отримайте знижку на покупку нової тягової батареї – для цього вам потрібно просто віддати стару АКБ нам на утилізацію. А якщо корпус ящика в хорошому стані, то ми пропонуємо скористатися послугою перепакування акумулятора. За фактом ви отримуєте нову батарею за дуже цікавою ціною.

Ми пропонуємо тільки якісні акумулятори від перевірених виробників. Надаємо повний сервіс – обслуговування батарей, заміна АКБ навантажувача, контроль продуктивності акумулятора та правильна утилізація відпрацьованих батарей, відповідно до закону України «Про хімічні джерела Струму» від 28.06.2015.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стабільна робота електронавантажувачів та внутрішньої складської техніки

Тяговий акумулятор – основний елемент живлення складської техніки. Саме від нього залежать час роботи та продуктивність навантажувачів. Вибір АКБ є однією з найважливіших задач для забезпечення максимальної ефективності техніки. У каталозі представлені літій-іонні, свинцево-кислотні, гелеві акумуляторні батареї кращих світових виробників.

Різноманітність комплектуючих

Купити тяговий акумулятор в Україні можна наступних видів:

  • свинцево-кислотний;
  • літій-іонний;
  • гелевий.

Свинцево-кислотні моделі – ефективне рішення для навантажувального обладнання, представленого на сучасному ринку. Висока ємність та відмінні показники безпеки зумовлюють попит на них.

Тяговий акумулятор літій-іонного типу має високий ресурс роботи. Термін експлуатації складає близько 8 років. Повний заряд здійснюється всього за кілька годин. Не потребує технічного обслуговування. Літій-іонні АКБ перевершують свинцево-кислотні за багатьма параметрами. Це сучасне рішення для машин будь-якої вантажопідйомності.

Гелеві акумулятори для навантажувача – один з найдосконаліших видів елементів живлення великої ємності. У них не потрібно доливати дистильовану воду в цілях забезпечення продуктивності. Процес заряду відбувається досить швидко. Гелеві АКБ невибагливі до обслуговування та відрізняються тривалим терміном експлуатації.

Компанія «Форстор» пропонує тільки якісні елементи живлення. Співпраця зі світовими виробниками дозволяє гарантувати якість акумуляторів та доступні ціни. Ми надаємо повний сервіс з обслуговування, заміни, контролю продуктивності батарей, а також правильної утилізації відпрацьованих елементів.

У продажу представлена ​​продукція таких виробників:

  1. S.I.A.P. Виробляє АКБ з 1996 року. Висока якість продукції та впровадження нових технологій дозволили компанії не тільки зарекомендувати себе на світовому ринку, а й стати одним з постачальників батарей для військової техніки деяких країн НАТО.
  2. FAAM. Основний напрямок італійської компанії – виробництво АКБ для спеціалізованих машин, в тому числі навантажувачів та штабелерів.
  3. Troyan Battery. Виробляють енергоносії для всіх видів техніки. Продукція американського виробника відрізняється великим ресурсом роботи, довговічністю та безпекою.
  4. Sunlight Systems. Компанія виробляє АКБ високої якості на одному з найбільших заводів в Європі.
  5. Midac Spa. Виробник батарей для навантажувачів, авто будь-якого типу та промислових агрегатів.
  6. Inci Aku. Сертифіковане виготовлення в повністю автоматизованих цехах. Власні розробки та великий науковий центр дозволяють винаходити нові рішення в сфері енергетики.
  7. Exide Technologies. Найбільший постачальник АКБ для промисловості – по всіх континентах налічується близько 11 заводів з виготовлення батарей.

У нас ви також можете недорого купити зарядні пристрої для будь-якого типу елемента. Для отримання докладної інформації зв'яжіться з менеджером. Можлива поставка великої кількості товарів на замовлення по Києву та всій Україні.