You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Вуличні підйомники для інвалідів виробництво Україна

Завод підйомного обладнання Форстор пропонує придбати надійні вуличні підйомники для інвалідів. Такі платформи дозволяють людині в інвалідному візку самостійно долати сходові марші та інші перешкоди. Вуличні інвалідні підйомники — це чудова та ефективна альтернатива в'їзному пандусу, особливо коли його неможливо встановити під коректним кутом.

Запит на підйомник

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия
 
Креслення підйомників

Виробництво вуличних інвалідних підйомників

Ділянка зборки і перевірки підйомного обладнання
Верстати для механічної обробки деталей
Установка захисного скла на стійковий інвалідний підйомник
Тонкі зварювальні роботи виконують досвідчені майстри
Листозгинальний верстат з ЧПУ

Компанія Форстор проектує, виготовляє та встановлює підйомники для інвалідних візків. Вся наша продукція сертифікована та виробляється у відповідності з ТУ У 28.2-41922252-001:2018 "Підіймальні платформи для осіб з обмеженими фізичними можливостями FORSTOR. Технічні умови".

Наша головна спеціалізація — реалізація складних та комплексних проектів «під ключ». Здійснюємо доставку по Україні, виконуємо монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування підйомників.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Різновиди вуличних інвалідних підйомників

Вертикальний підйомник для інвалідів вуличний — стійковий варіант обладнання з максимальною висотою підйому 4 метри. Стандартна вантажопідйомність консольного вертикального інвалідного підйомника — 250 кг. Можливо виготовлення підйомника ножичного типу, який не вимагає кріплення до стіни.

Похилий зовнішній підйомник для інвалідів — компактне обладнання, яке особливо потрібне, якщо ділянка не відповідає вимогам по установці вертикальних підйомників. Така конструкція має складну платформу, за рахунок чого підйомник займає мінімум місця в неактивному стані. Виготовляємо похилі підйомники лінійного переміщення і поворотного типу.

Вуличні інвалідні підйомники від Форстор — основні переваги

  • Оптимальна альтернатива пандусу;
  • Не вимагають реєстрації;
  • Плавний підйом/спуск платформи;
  • Надійна конструкція (антивандальна);
  • Низький рівень шуму;
  • Інтуїтивно зрозуміле управління;
  • Ціна виробника;
  • Сертифіковане виробництво.

Купуйте вуличні інвалідні підйомники у завода-виробника

Наші виробничі потужності знаходяться в місті Дніпрі. Завод Форстор — це сучасне верстатне обладнання, досвідчений персонал і перевірені технології. Наші інвалідні підйомники зручні і безпечні в експлуатації, відрізняються надійністю, мають естетичний зовнішній вигляд і тривалий робочий ресурс.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор. Купити вуличний ліфт для інвалідів ви можете, зв'язавшись з нашими проект-менеджерами. Вони проконсультують і допоможуть підібрати оптимальну конфігурацію та опції під вашу конкретну задачу. Телефонуйте за вказаними номерами або пишіть нам за допомогою форми зворотного зв'язку. Всі заявки на виробництво обробляємо протягом одного робочого дня. Чекаємо на ваші звернення!

Відгуки про нашу роботу

...

Похилий підйомник у Верховній Раді

Відгук

Оцінка:

         
РДА

Похилий підйомник для дітей з інвалідністю в школі

Відгук

Оцінка:

         
...

Підйомник для людей з інвалідністю біля входу у відділення банку

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Організація інклюзивної освіти

Відгук Проект

Оцінка: