You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомна платформа для інвалідів виробництво Україна

Підйомна платформа для інвалідів дозволяє людям з обмеженими можливостями долати схили, сходи та інші важкопрохідні місця. Завод підйомного обладнання Форстор виробляє інвалідні підйомники будь-якої складності. Це можуть бути вертикальні ліфти або похилі підйомні платформи, які рухаються по напрямній уздовж сходового прольоту.

Запит на підйомник

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия
 
Креслення підйомників

Виробництво платформ для інвалідів

Ділянка збірки та тестування підйомників
Інвалідний підйомник перед відвантаженням
Сучасне обладнання
Заключний етап збірки інвалідного підйомника
Верстати для механічної обробки деталей

Компанія Форстор має потужну виробничу базу, розташовану в місті Дніпро. Підйомники виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-41922252-001:2018 "Підіймальні платформи для осіб з обмеженими фізичними можливостями FORSTOR. Технічні умови".

Високий рівень безпеки забезпечується за рахунок використання у виробництві перевірених та якісних матеріалів і комплектуючих. До них відносяться: міцна оцинкована сталь, надійні гідроциліндри, запобіжні клапани, борта, поручні та огорожі. Управління підйомом здійснюється через кнопковий пульт.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Виробляємо платформи для інвалідів під різні умови експлуатації

Підйомна платформа для інвалідів зазвичай встановлюється біля входу в будівлю, метро, приватний чи багатоквартирний житловий будинок. Головне її завдання — дозволити людям на візках або милицях вільно і без сторонньої допомоги долати східчасті підйоми і спуски. У нашому асортименті представлені такі різновиди обладнання:

Вертикальні підйомні платформи інвалідні — популярне рішення, яке має попит. Застосовується, коли немає можливості встановити в'їзний пандус під коректним кутом. Підйомник має естетичний зовнішній вигляд, не займає багато місця і може підняти людину в інвалідному візку на висоту до 4 метрів.

Похила платформа для інваліда — платформа, яка рухається вздовж сходового маршу, паралельно сходам. Залежно від конфігурації, може мати просту і складну траєкторію руху. У другому випадку платформа для інвалідів здатна долати відразу кілька маршів. Завдяки тому, що платформу можна скласти в неактивному стані, підйомник займає мало місця.

Ножичний вертикальний підйомник — платформа підйомна для інвалідів з ножичним механізмом. Максимальна висота підйому платформи становить 2 метри. Може ефективно використовуватися як всередині приміщення, так і біля вхідних груп.

Підйомні інвалідні платформи FORSTOR — переваги:

  • Надійна антивандальна конструкція;
  • Компактна альтернатива пандусу;
  • Плавний підйом/спуск платформи;
  • Низький рівень шуму;
  • Безпечна експлуатація;
  • Просте і зрозуміле управління;
  • Вигідна ціна;
  • Обладнання не вимагає реєстрації.

Купуйте у виробника

Форстор — сучасний завод підйомного обладнання з потужною виробничою базою і кваліфікованим персоналом. Ми виготовляємо складські, промислові та інвалідні підйомники. Вся продукція сертифікована, відрізняється високою якістю та вигідною вартістю. Якщо ви хочете більше дізнатися про наше підйомне обладнання, або придбати платформу для інвалідів за низькою ціною, то телефонуйте за одним із вказаних номерів або залишайте свою заявку через форму зворотного зв'язку. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і проведуть експертну консультацію. Ми чекаємо на ваші звернення!

Відгуки про нашу роботу

...

Похилий підйомник у Верховній Раді

Відгук

Оцінка:

         
РДА

Похилий підйомник для дітей з інвалідністю в школі

Відгук

Оцінка:

         
...

Підйомник для людей з інвалідністю біля входу у відділення банку

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Організація інклюзивної освіти

Відгук Проект

Оцінка: