You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомні механізми для інвалідів від завода-виробника в Україні

Завод підйомного обладнання Форстор пропонує похилі та вертикальні ліфти для маломобільних груп населення. Інвалідні підйомники дозволяють людям з обмеженими можливостями самостійно долати сходові марші та різноманітні перешкоди. Обладнання та підіймачі виготовляються на сучасних верстатах, та мають усі необхідні сертифікати. Наші інвалідні підйомники надійні, якісні та безпечні у використанні.

Запит на підйомник

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия
 
Креслення підйомників

Підйомний механізм інвалідний — українське виробництво

Основний виробничий цех
Ділянка токарних і фрезерувальних робіт
Високоточний плазморіз
Ділянка зварювальних робіт
Підйомник перед відвантаженням

Форстор — сучасний завод з міцною технологічною базою, досвідченими майстрами та конструкторським відділом. Кожен вертикальний та похилий підйомний механізм для інвалідів виготовляється згідно ТУ У 28.2-41922252-001:2018 "Підіймальні платформи для осіб з обмеженими фізичними можливостями FORSTOR. Технічні умови".

Замовляйте надійне обладнання безпосередньо у виробника. Наша компанія пропонує повний комплекс послуг. Ми розробимо, виготовимо та змонтуємо інвалідний підйомник, а також проведемо усі потрібні налаштування обладнання. Встановлюємо підйомні механізми інвалідні «під ключ», працюємо по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Інвалідні підйомники від заводу Форстор Індастрі

Ми випускаємо різноманітні рішення для забезпечення безбар’єрного середовища та спрощення пересування людей з інвалідністю:

Підйомні механізми сходові — похилі підйомники з відкидною платформою. Таке обладнання є ефективною та компактною альтернативою пандусам та дозволяє людям у візках чи на милицях долати сходові марші довжиною до 10 м.

Підйомні механізми вертикальні — стійкові підйомники, які можуть підіймати людей з обмеженими можливостями на висоту до 4 м. Ми також пропонуємо ножичний варіант виконання вертикального інвалідного ліфта. Максимально можлива висота підйому платформи з ножицями — 2 м.

Основні переваги інвалідних підйомників Forstor:
  • Не потребують реєстрації;
  • Практична та ефективна альтернатива пандусу;
  • Низький рівень шуму;
  • Просте та зрозуміле керування;
  • Високий рівень безпеки підіймачів;
  • Плавний хід платформи;
  • Міцна антивандальна конструкція.

Замовляйте надійні та сертифіковані підйомні механізми для інвалідів безпосередньо у виробника. Ми виготовляємо якісне сучасне обладнання за вигідними цінами. З усіх питань звертайтесь до наших спеціалістів. Досвідчені менеджери нададуть професійну консультацію та допоможуть підібрати оптимальний інвалідний підйомник. Повний перелік контактів та нашу адресу ви зможете знайти на цій сторінці. Чекаємо на ваші питання та замовлення!

Відгуки про нашу роботу

...

Похилий підйомник у Верховній Раді

Відгук

Оцінка:

         
РДА

Похилий підйомник для дітей з інвалідністю в школі

Відгук

Оцінка:

         
...

Підйомник для людей з інвалідністю біля входу у відділення банку

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Організація інклюзивної освіти

Відгук Проект

Оцінка: