You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Вертикальний конвеєр для ящиків

Вертикальний конвеєр — чудовий варіант для швидкого автоматизованого переміщення штучних вантажів вгору або вниз по лінії транспортування. Завдяки кареткам, які налаштовуються, обладнання можна використовувати з максимальною ефективністю: піднімати/опускати ящики, брикети, розподіляючи їх по різних рівнях складського приміщення або мезоніну.
Вертикальний конвеєр

Технічні характеристики

Продуктивність циклів/год 400
Мін. габарити вантажів мм 225x225
Макс. габарити вантажів мм 600x400/800х600
Висота підйомника мм 2964/4764/5064
Мін. висота завантаження мм 500
Ширина роликового конвеєра мм до 487/687
Потужність двигуна підйому кВт 3
Тип конвеєра каретки  

роликовий

Тип передачі   ремінна

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

Доставка і оплата
 
ЗБИРАННЯ І МОНТАЖ

Сертифікати на конвеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Виробництво вертикальних конвеєрів

Обладнання для плазмового різання
Точкове зварювання
Листозгинальний верстат
Цех виробництва конвеєрних систем

Конвеєрне обладнання різної складності виробляється на сучасному обладнанні з високоякісних матеріалів і комплектуючих. Завод Форстор Індастрі має в розпорядженні проєктний відділ та 8 нових прокатних ліній, що дає змогу виготовляти обладнання з урахуванням усіх потреб клієнта.

Реалізуємо проєкти "під ключ": беремо на себе проєктування, доставку і монтаж обладнання, а також пусконалагодження. Усе наше обладнання сертифіковане і має гарантію якості.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Конвеєр вертикальний: призначення та переваги

Використовуючи ліфт для конвеєра, можна оптимізувати переміщення вантажів на 4-х рівнях складського приміщення – наприклад, для підйому товарів над зоною проїзду. Така конструкція дозволяє вирішити проблему автоматизованого транспортування товарів в умовах нестачі вільного простору складу. Вертикальний конвеєр для коробок відрізняється високою продуктивністю та підходить для переміщення вантажів масою до 50 кг! Кожен конвеєр проектується відповідно до потреб клієнта, і враховує особливості вантажів, що переміщуються.

Основні переваги використання вертикальних конвеєрів:

  1. Висока швидкість роботи;
  2. Швидкісний режим, що налаштовується;
  3. Плавне завантаження/вивантаження товарів;
  4. Модульна конструкція займає мінімум місця на складі;
  5. Просте техобслуговування та надійність;
  6. Можливість взаємодії з горизонтальними конвеєрними системами;
  7. Підвищення функціональності завдяки установки елементів інтелектуального розпізнавання.

Конструкція обладнання проста: дві каретки, що переміщуються по стовпу ліфта, і стійка. Каретки можна легко налаштувати під конвеєр: вибрати необхідну висоту, ширину роликів. Передача приводу здійснюється за рахунок використання зубчастого ременя.

Вертикальні конвеєри за вигідною ціною

У нас ви можете замовити конвеєрне обладнання для свого підприємства за вигідною ціною і з доставкою на об'єкт. Завод Форстор Індастрі має в своєму розпорядженні сучасний верстатний парк, повний цикл виробництва та досвідчений проектний відділ, завдяки чому нам під силу впоратися із завданням будь-якої складності.

Потрібно купити вертикальний конвеєр? Менеджери нашого відділу продажів допоможуть скласти технічне завдання з урахуванням усіх особливостей вашого підприємства. У нашому каталозі представлено лише надійне та безпечне конвеєрне обладнання. Для оформлення замовлення та уточнення всіх питань зв'яжіться з нами за вказаними телефонними номерами або скористайтеся формою зворотного зв'язку нижче.