You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Зарядні пристрої для навантажувачів та штабелерів

Зарядні пристрої PBM Chargers дозволяють заряджати тягові акумулятори для електронавантажувачів, самохідних штабелерів, візків та іншої складської техніки. В наявності однофазні та трифазні зарядні станції, здатні заряджати навіть тягові акумулятори, що знаходяться в стані глибокого розряду.
Зарядні пристрої для тягових акумуляторів

Технічні характеристики

Напруга мережі В 220/380
Потужність пристрою Вт 2500/3000
Напруга заряду В 24/48
Струм заряду А 40/60/80/120
Час зарядки акумулятора год. 10
Гарантія від виробника міс. 24

Потрібна консультація?

СКЛАДСЬКИЙ ЗАПАС
3000+ позицій
СЕРВІС ТЕХНІКИ

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Простота використання та безпека

Експлуатація зарядної станції не вимагає особливих знань та навичок. Досить наявності приміщення для зарядки та доступу до електромережі 220/380 В (в залежності від типу станції). Сам процес зарядки автоматизований, досить лише правильно підключити акумулятор до зарядного пристрою.

Зарядний пристрій для тягових акумуляторів — це один з найважливіших елементів для організації режиму роботи з багатьма змінами на складському підприємстві.

Щоб забезпечити надійний захист від перевантажень, зарядний пристрій для штабелера оснащується такими корисними функціями:

  • Індикатор контролю рівня заряду АКБ на інформаційній панелі;
  • Функція автоматичної зупинки процесу заряду, коли батарея заряджена;
  • Можливість задати час включення та відключення пристрою за таймером.

Сучасне виробництво в Європі

Зарядні пристрої для навантажувачів виготовляються на сучасному заводі в Сербії. Виробництво є сертифікованим та повністю відповідає міжнародним нормам управління якістю продукції ISO 9001, і вимогам екологічного контролю ISO 14001.

Компанія Форстор працює по всій Україні. Наші менеджери не тільки допоможуть вам підібрати та купити зарядний пристрій для електронавантажувача, а й забезпечать його доставку на ваш об'єкт. З усіх питань звертайтеся в наш відділ продажу. Телефонуйте за вказаними номерами або пишіть через форму зворотного зв'язку. Наші менеджери відповідають на всі вхідні запити протягом робочого дня. Телефонуйте або пишіть нам вже сьогодні, чекаємо на ваші звернення!