You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стелажі Profi для котушок

Спеціалізовані стелажі для кабелю, дроту та іншої продукції на котушках будуть ідеальним рішенням для великих складів кабельної продукції та підприємств, у діяльності яких широко використовується різна електротехніка. Відкрита конструкція стелажа залишає продукцію на видноті, що значно полегшує візуальний контроль та облік продукції на складі.
Стелажі Profi для котушок

Стелажі для котушок — переваги:

  • Можливість обробляти продукцію, не знімаючи барабан;
  • Простий облік товару;
  • Велика місткість;
  • Компактне і зручне розташування котушок;
  • Надійна конструкція (на базі палетного стелажа).

Підбір стелажа

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Виробництво стелажів для кабельних барабанів

Сучасна технологія прокату сталі
Високоякісна оцинкована сталь
Готові стійки стелажів

Власне виробництво стелажного обладнання дає змогу виготовляти системи зберігання під найрізноманітніші завдання. У тому числі й спеціальні кабельні стелажі. Замовляйте практичне і надійне обладнання для зберігання будь-якої продукції в котушках і барабанах.

У нас ви можете не тільки купити стелаж для кабелю, а й замовити доставку та монтаж. Ми пропонуємо повний комплекс послуг — від проєктування системи зберігання до її встановлення. Досвідчена бригада монтажників виїде до вас на підприємство і виконає професійну збірку стелажів.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Конструкція котушкового стелажа Profi

Головною перевагою цього рішення є велика місткість і компактність, завдяки розміщенню бухт з кабелем на декількох ярусах зберігання. Ще однією важливою перевагою такої конструкції є можливість безперешкодно змотувати кабелі, не знімаючи бухти та котушки зі стелажа.

Принципово кабельні стелажі для котушок базуються на основі палетних складських стелажів, конструкція яких дає змогу розміщувати котушки різної ширини та діаметра. Аналогічно до палетних стелажів, вертикальні рами надійно фіксуються до підлоги анкерними болтами, а котушки розміщуються на спеціальних кронштейнах, що дають змогу бухтам легко обертатися для безперешкодного розмотування кабелю.

Завантаження кабельних котушок на такі стелажі здійснюється за допомогою складської вантажної техніки. Найважливішим моментом у зберіганні продукції на бобінах і котушках є гарантування безпеки, тому ми рекомендуємо використовувати захисні стелажні стійки та ряди, що надійно перешкоджають пошкодженню стелажів і випадінню бухт з кабелем.

Замовляйте стелажі для котушок у виробника

Широкі можливості виробництва стелажів дають змогу виготовляти стелажне обладнання в різних конфігураціях, а також різні нестандартні складські металоконструкції. Сучасна виробнича база і наявність власної монтажної бригади дають нам можливість здійснювати найскладніші проєкти в короткі терміни по всій території України.

Досвідчені менеджери підприємства Форстор завжди готові допомогти сформувати грамотне технічне завдання, а наші інженери розроблять проєкт стелажної системи, що максимально відповідає вашим вимогам. Якщо ви хочете купити стелаж для кабелю за вигідною ціною ─ телефонуйте нам або залишайте заявку за допомогою форми зворотного зв'язку. Повний список контактів тут.