You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Висотні штабелери BT Reflex

Висотні штабелери BT Reflex призначені для роботи зі стелажами висотою понад 6 метрів. Це швидкі і маневрені машини вантажопідйомністю до 2,5 тонн і висотою підйому до 12 метрів.
Висотні штабелери BT Reflex

Технічні характеристики

Вантажопідйомність кг 1200 - 2700
Висота підйому мм 3250 - 11650
Акумуляторна батарея Ач 290 - 775
Швидкість переміщення  км/год до 20
Довжина вил мм 1000 - 1150
Гарантія міс 12

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР TOYOTA
Гарантія та сервіс
 
Купити в лізинг
 
ЗАПЧАСТИНИ ТА ТО

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Висотний штабелер BT Reflex для складу класу А

Найбільш оптимальним рішенням для забезпечення стабільної роботи на великих складських комплексах зі багаторівневою системою зберігання є висотні електроштабелери BT Reflex. Це сучасна техніка з висотою підйому до 12 метрів і вантажність 2,5 тонни, яка призначена для оптимізації складських процесів і здатна ефективно справлятися з поставленими завданнями навіть при високих навантаженнях.

Основні переваги ричтраков BT:

  • Висока швидкість пересування і підйому вантажу
  • Комфортне керування
  • Дах і щогла штабелера з хорошою видимістю
  • Довговічні двигуни змінного струму
  • Плавний підйом і спуск вантажів (функція проміжного контролю TLC)

В асортименті моделі для роботи при різних умовах. Наприклад, для експлуатації штабелера на охолоджуваному складі або в морозильній камері пропонуємо ричтрак BT з системою ColdStore - ряд методів для захисту гідравліки, електроніки, шасі від впливу холоду. Такі штабелери здатні працювати при температурі до -35 С.

Крім того, у нас ви можете купити висотний штабелер BT для довгомірної продукції, для роботи при високих навантаженнях і Вузькопрохідні моделі для складів з вузькими міжстелажних коридорами.

Щоб підібрати найбільш оптимальне обладнання та техніку для вашого складу, можна дізнатися у відділі продажів компанії Форстор. Наші менеджери проконсультують вас і підберуть ричтрак Toyota для робіт на вашому складі за найдоступнішою ціною. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами вже сьогодні або надсилайте свою заявку через спеціальну форму зворотного зв'язку на нашому сайті.