You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Рольганг, роликовий конвеєр

Роликовий конвеєр дозволяє прискорити процеси переміщення продукції коробках і контейнерах на складі чи на виробництві. За рахунок модульної конструкції, роликовий транспортер можна легко вбудувати у внутрішню інфраструктуру підприємства та значно підвищити його продуктивність, автоматизувати процеси та знизити трудові витрати працівників складу.
Рольганг, роликовий конвеєр

Переваги

  • Низькі витрати електроенергії;
  • Постійна підтримка дистанції між вантажами;
  • Можливість швидко змінити конфігурацію обладнання;
  • Термін служби понад 10 років.

Технічні характеристики

Тип приводу   Приводний моторолик
Швидкість руху м/с 0,2 — 1,0 (можливість регулювання)
Відстань між роликами мм 75/100/125
Відстань між профілями мм 487/687/887
Тип непривідних роликів   циліндричні
Тип ременів   PJ 336/PJ 286
Тип двигуна   ролик приводний 24V
Зона акумуляції мм 1000
Матеріал роликів   оцинкована сталь
Сенсори   фотоелектричний датчик

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Артем Терещенко

+38 (050) 373-76-00

+38 (044) 353-36-00

Виробництво рольгангів та роликових конвеєрів

Цех виробництва конвеєрних систем
Стрічковий верстат для різання металу
Листозгинальний верстат
Обладнання для плазмового різання
Точкова зварка

Форстор Індастрі — завод-виробник, який має у своєму розпорядженні сучасний потужний проектний відділ та шість ділянок, на яких виготовляємо конвеєрне обладнання будь-якої складності. Наші рольганги тестуються на стадії виробництва, щоб ви отримали перевірене обладнання, готове до експлуатації.

Спеціалізуємося на комплексній реалізації проектів: розробляємо, виробляємо, виконуємо доставку, монтуємо конвеєр на об'єкті замовника, а також проводимо пусконалагоджувальні роботи. Надаємо сертифікати, усю необхідну технічну документацію, в тому числі техпаспорт, гарантійний талон та докладну інструкцію.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції транспортерів роликового типу

Рольганг — це металева конструкція, що складається з потужної рами, на якій закріплені ролики, бічні опори та спеціальна основа, що забезпечує високу стійкість.

При розробці рольганга слід враховувати властивості вантажу (в основному — габарити та масу), а також характеристики приміщення, в якому буде встановлено транспортер. Ці показники визначають необхідну вантажопідйомність та розміри конвеєрної лінії, а також розміри роликів й крок, з яким вони будуть закріплені на рамі.

Чому рольганг – вигідна покупка

  • Економія ресурсів. Завдяки можливості задіяти тільки ті ділянки системи, які необхідні для переміщення конкретного типу вантажу, досягається висока енергоефективність. Також цьому сприяють двигуни 24V, що використовуються в приводних роликах.
  • Безпечне транспортування. Між тарою, що переміщується, завжди зберігається достатня дистанція. Якщо одна з ділянок конвеєра раптово зупиниться, ящики не зіштовхнуться один з одним за рахунок зони нульового тиску.
  • Гнучке налаштування параметрів. Система дозволяє легко варіювати крок ролика, а також переміщувати всю лінію транспортування, змінювати її розміри.

Комплексний підхід заводу Форстор Індастрі

Форстор Індастрі пропонує конвеєрне обладнання з доставкою по Україні. Щоб купити роликовий конвеєр приводний, просто зателефонуйте нашим менеджерам. Вони допоможуть підібрати оптимальну конфігурацію обладнання для вашого бізнесу та скласти грамотне технічне завдання. Купуючи конвеєрне обладнання у нас, можна бути впевненим у його якості, надійності та ефективності. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або пишіть через форму зворотнього зв'язку нижче.