You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Рольганг, роликовий конвеєр

Роликовий конвеєр дозволяє прискорити процеси переміщення продукції коробках і контейнерах на складі чи на виробництві. За рахунок модульної конструкції, роликовий транспортер можна легко вбудувати у внутрішню інфраструктуру підприємства та значно підвищити його продуктивність, автоматизувати процеси та знизити трудові витрати працівників складу.
Рольганг, роликовий конвеєр

Переваги

  • Низькі витрати електроенергії;
  • Постійна підтримка дистанції між вантажами;
  • Можливість швидко змінити конфігурацію обладнання;
  • Термін служби понад 10 років.

Технічні характеристики

Тип приводу   Приводний моторолик
Швидкість руху м/с 0,2 — 1,0 (можливість регулювання)
Відстань між роликами мм 75/100/125
Відстань між профілями мм 487/687/887
Тип непривідних роликів   циліндричні
Тип ременів   PJ 336/PJ 286
Тип двигуна   ролик приводний 24V
Зона акумуляції мм 1000
Матеріал роликів   оцинкована сталь
Сенсори   фотоелектричний датчик

Потрібна консультація?

Нам довіряють

Цитрус
Zeppelin Ukraine
weichai

Особливості конструкції транспортерів роликового типу

Рольганг — це металева конструкція, що складається з потужної рами, на якій закріплені ролики, бічні опори та спеціальна основа, що забезпечує високу стійкість.

При розробці рольганга слід враховувати властивості вантажу (в основному — габарити та масу), а також характеристики приміщення, в якому буде встановлено транспортер. Ці показники визначають необхідну вантажопідйомність та розміри конвеєрної лінії, а також розміри роликів й крок, з яким вони будуть закріплені на рамі.

Чому рольганг – вигідна покупка

  • Економія ресурсів. Завдяки можливості задіяти тільки ті ділянки системи, які необхідні для переміщення конкретного типу вантажу, досягається висока енергоефективність. Також цьому сприяють двигуни 24V, що використовуються в приводних роликах.
  • Безпечне транспортування. Між тарою, що переміщується, завжди зберігається достатня дистанція. Якщо одна з ділянок конвеєра раптово зупиниться, ящики не зіштовхнуться один з одним за рахунок зони нульового тиску.
  • Гнучке налаштування параметрів. Система дозволяє легко варіювати крок ролика, а також переміщувати всю лінію транспортування, змінювати її розміри.

Комплексний підхід заводу Форстор Індастрі

Форстор Індастрі пропонує конвеєрне обладнання з доставкою по Україні. Щоб купити роликовий конвеєр приводний, просто зателефонуйте нашим менеджерам. Вони допоможуть підібрати оптимальну конфігурацію обладнання для вашого бізнесу та скласти грамотне технічне завдання. Купуючи конвеєрне обладнання у нас, можна бути впевненим у його якості, надійності та ефективності. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або пишіть через форму зворотнього зв'язку нижче.