You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Поворотний рольганг привідний виробництво Україна

Це один з типів роликових конвеєрів, який служить для створення складних транспортних ліній та безперешкодного переміщення продукції на поворотних й кутових ділянках. Його головне завдання — зміна напрямку руху транспортної лінії.
Поворотні рольганги привідні

Технічні характеристики

Ширина ролика мм 200 — 1000
Швидкість переміщення продукції м/с 0,1 — 2
Потужність установки, не вища за кВт 0,25 — 0,75
Номінальна напруга в мережі В 220 — 380
Висота завантаження мм 400 — 1200
Радіус повороту град 45 — 90

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Микита Сидоров

+38 (050) 406-76-00

+38 (056) 734-47-00

ВИРОБНИЦТВО КОНВЕЄРІВ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Сертифікати на конвеєри

Сертифікат перевірки
Сертифікат відповідності

Поворотні конвеєри виробництво Україна

Завод повного циклу
Штат досвідчених фахівців
Сучасне обладнання з ЧПУ
Ділянка різання металевого профілю
Токарний цех

Підприємство Форстор Індастрі має потужну виробничу базу у Дніпрі, можливостей якої досить для виготовлення конвеєрної системи будь-якої складності. Можемо розробити поворотний конвеєр, який ефективно вирішить вашу виробничу задачу. 

Завод оснащений сучасним обладнанням та верстатами для робіт повного циклу. Наше виробництво сертифіковане, продукція супроводжується повним пакетом необхідної документації, також має сертифікати якості та перед відвантаженням проходить ретельні випробування.

Нам довіряють

Рольганг поворотний на склад чи виробництво

Головна особливість конструкції поворотного конвеєра полягає в конусоподібної формі транспортних роликів. Вони формують ділянку рольганга, що відповідає за зміну траєкторії всій конвеєрної лінії. З огляду на габарити, масу, а також інші хімічні і фізичні властивості вантажів, які будуть переміщатися, можна вибрати наступні типи роликів з оцинкованої або нержавіючої сталі, прогумовані ролики або з ПВХ покриттям.

Поворотний рольганг привідний — базова комплектація

Зазвичай поворотний конвеєр комплектується мотор-редуктором, який приводить в рух транспортні ролики. Електродвигун працює від мережі змінного струму з напругою 220 / 380В при частоті 50Гц. Щоб забезпечити безпеку транспортування вантажів на поворотах, рольганг оснащується бортами висотою 200 мм, а також спеціальними упорами, що забезпечують зупинку вантажу. Поворотний рольганг привідний може мати кут повороту до 90°.

Система "Все в одному місці" від заводу Форстор Індастрі

Завод Форстор Індастрі виготовляє досить великий асортимент продукції від простих конструкцій до складних масштабних проектів, виконує повний комплекс робіт по розробці систем автоматизації складських процесів. Ми працюємо таким чином, щоб клієнт отримав повне обслуговування в одному місці, тому ми виконуємо всі типи робіт:

  • Допомагаємо скласти коректне техзавдання на конвеєр;
  • Детально проектуємо конвеєрну лінію;
  • Виготовляємо, збираємо та тестуємо рольганг;
  • Виконуємо доставку по всій Україні — безпосередньо на об'єкт замовника;
  • Монтуємо та запускаємо обладнання.

Купуйте конвеєри у виробника, найкраще переконатися в цьому перед оформленням замовлення, відвідавши цехи заводу і впевнившись на якому обладнанні будуть виконуватися роботи та чи є фахівці відповідної кваліфікації. Якщо ви хочете купити поворотний конвеєр за самою вигідною ціною, то зв'яжіться з нашим відділом продажів вже сьогодні. Менеджери компанії допоможуть вам визначити найбільш підходящі параметри для конвеєра та нададуть вичерпні відповіді на всі ваші запитання, щодо конвеєрних систем. Телефонуйте на будь-який з наших номерів. Також, ви можете залишити свою заявку через форму зворотного зв'язку на нашому сайті, та ми вам передзвонимо протягом одного робочого дня.