You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Опори для палет

Кращий варіант для надійного та безпечного зберігання вантажів великої ваги на фронтальних стелажах для піддонів. Опора забезпечує розподіл навантаження та зберігає цілісність вантажного піддона.
Опори для палет

Переваги опори для палет

  • Витримує високі навантаження;
  • Проста конструкція;
  • Надає додаткову жорсткість стелажу;
  • Навіть в разі неправильного розміщення піддонів, цілісність не буде порушена.
Стандартна опора

Стандартная опора для паллет

Застосовується для зберігання палет малої маси

Посилена опора

Усиленная опора для паллет

Для складування важких вантажів на палетах

Посилені опори для палет

Спеціально для складів з підвищеними вимогами до надійності зберігання вантажів значної маси, наші інженери розробили посилені опори для палет. Вони надійно розподіляють вагу вантажу таким чином, що навіть в разі неправильного розміщення піддону його цілісність не буде порушена.

Потрібна консультація?

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Однією з найпоширеніших опцій для палетних стелажів є металеві перемички, що з'єднують поперечні траверси стелажів.  Їх основне призначення – розподіл навантаження на рівень зберігання стелажа в якості додаткової опори для піддона або настилу.

Як замовити поличні перемички

У проектному відділі нашої компанії працюють досвідчені інженери, готові розробити для вашого завдання нетипове рішення, а широкі можливості гнучкого виробництва дозволяють нам виготовляти різні нестандартні металоконструкції в найкоротші терміни. Фахівці відділу продажу завжди готові зорієнтувати вас в асортименті рішень та допомогти купити поличні перемички, що максимально відповідають вашим вимогам. Ми чекаємо на ваші звернення по телефону або за допомогою форми зворотного зв'язку.