You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Опори для листів ДСП

Металева поперечна опора для листів ДСП/OSB. Перемичка забезпечує цілісність листа, розподіляє навантаження та фіксує лист на траверсі стелажа. Застосовується в палетно-поличних стелажах, комбінованих системах зберігання та перекриттях складських мезонінів.
Опори для листів ДСП
Переваги перемичок під ДСП
  • проста конструкція;
  • максимальне навантаження на рівень до 800 кг;
  • забезпечує додаткову жорсткість стелажу;
  • нижча ціна рішення у порівнянні з настилами із металу;
  • легко адаптує палетний стелаж для зберігання штучних вантажів.

Потрібна консультація?

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус
Полична перемичка – ключові особливості

Хороше рішення в умовах обмеженого бюджету, яке дозволяє організувати зберігання вантажів масою до 800 кг на рівень. Також, використання листів ДСП з поперечними опорами дозволяє заощадити бюджет при зведенні складського мезоніну. Якщо переміщення в складському мезоніні здійснюється без використання складської техніки, то покриття листами ДСП можна застосовувати в якості підлогового перекриття. Завдяки такому набору характеристик, перемичка під полиці ДСП забезпечує надійну роботу поличних секцій та значно знижує вартість стелажної системи.

Як замовити поличну перемичку

Якщо ви хочете купити перемички для листів ДСП, то телефонуйте нашим фахівцям за телефонними номерами, які вказані на цій сторінці нашого сайту. Досвідчені проект-менеджери проконсультують вас та допоможуть визначитися з вибором. Просто зателефонуйте або заповніть форму зворотного зв'язку, і ми самі вам передзвонимо протягом одного робочого дня.