You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Однощогловий підйомник для складу або супермаркету

Гідравлічний однощогловий підйомник — ефективне рішення для складських і торгових підприємств. Дозволяє значно скоротити витрати на персонал, і прискорити проведення перевантажувальних робіт. Устаткування економічне в плані енергоспоживання, а також не вимагає дозвільної документації від органів контролю ліфтового обладнання.
Однощогловий підйомник для складу або супермаркету

Переваги консольних підйомників

 • Прискорення завантаження/розвантаження товару;
 • Можливість встановлення всередині та зовні приміщення;
 • Займають мало місця і прості в експлуатації;
 • Надійна конструкція з дворазовим запасом міцності;
 • Висока стійкість до корозії;
 • Низьке споживання електроенергії;
 • Не потребують дозвільної документації;
 • Великий вибір опцій для роботи в різних умовах.

Технічні характеристики

Стандартні габарити платформи (Д*Ш) мм 1500х1500
Висота підйому мм до 15000
Висота платформи в нижньому положенні мм 200
Вантажопідйомність кг до 6000
Дворазовий запас міцності закладається в конструкцію підйомника, щоб уникнути випадкових перевантажень, для забезпечення безпеки персоналу і збереження обладнання.

 

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво однощоглових підйомників в Україні

Ділянка обробки листової сталі
Зборочний цех
Ділянка ручного зварювання
Токарний цех
Головний виробничий цех

Підйомник вантажний однощогловий — типове обладнання, яке виготовляємо на заводі Форстор Індастрі в Дніпрі. На сучасній виробничій ділянці розгорнуто сучасний верстатний парк, цехи токарних і зварювальних робіт, а також камера порошкового фарбування.

Усі підйомники виготовляються в суворій відповідності до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови", а продукція має "Сертифікат відповідності". Поставляємо підіймальне обладнання по всій Україні та на експорт. Надаємо повний комплекс послуг: від проєктування до монтажу та пусконалагодження. Гарантія виробника — 24 місяці.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції однощоглових вантажних підйомників

Вантажна платформа підйомника рухомо закріплена на несучій щоглі. Звідси і назва — однощогловий вантажний підйомник. Рух платформи забезпечується якісним гідроциліндром італійського виробництва. Тиск у циліндрі нагнітається маслостанцією, яка може бути встановлена в приямку або бути виконаною як виносний силовий блок. Управління рухом платформи здійснюється кнопковим пультом. При чому сам пульт може бути стаціонарним або виносним.

Підйомник однощогловий має запас вантажопідйомності до 6 тонн. Цього більш ніж достатньо для підйому палети практично з будь-яким вантажем. Максимальна висота підйому становить 15 метрів. Якщо вам потрібен більш потужний гідравлічний підйомник, можемо розробити індивідуальну конфігурацію під ваші завдання. 

Опціональні рішення

Звісно, підйомник — це завжди нестандартне обладнання. У кожного підприємства є свої особливості, які потрібно враховувати вже на стадії розробки. Тому ми пропонуємо низку опцій, що дають змогу досягти високих показників безпеки та ефективності під час експлуатації однощоглового підйомника.

Доступні опції

 • Захисні огорожі та хвіртка;
 • Шахта з воротами (магнітні замки на воротах);
 • Упори та рамка безпеки з тензодатчиками;
 • Обмежувачі скочування;
 • Фотоелементи та датчики руху.

Всі ці та інші опції однощоглових підйомників можливо встановити за запитом. Купити однощогловий підйомник собі на виробництво або склад ви можете, звернувшись у наш відділ продажів підйомних систем. Телефонуйте за телефонними номерами, які вказані вгорі сторінки або залишайте заявку через форму зворотного зв'язку в розділі "Контакти". Чекаємо ваших звернень!