You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Зовнішні вантажні ліфти

Зовнішній вантажний ліфт стане чудовим рішенням для оптимізації виробничого або торгового підприємства. Ми пропонуємо гідравлічні підйомники як вантажний ліфт, оскільки це ефективна й економна альтернатива класичній конфігурації: дешевше, не потрібно реєструвати й при цьому займає менше місця.
Зовнішні вантажні ліфти

Переваги зовнішніх ліфтів

  • Можливість установки в наявній, в металевій самонесучій шахті або взагалі без неї.
  • У конструкції підйомника закладено подвійний запас вантажопідйомності та надійності.
  • Інтуїтивно зрозуміле управління і плавний хід платформи без ривків
  • Підйомник — це не класичний зовнішній вантажний ліфт, його не потрібно реєструвати в органах контролю та отримувати дозволи на експлуатацію.

Технічні характеристики

Стандартні габарити платформи (Д*Ш)

мм

1500х1500

Максимальна висота підйому

мм

3500-15000

Висота платформи в нижньому положенні

мм

200

Вантажопідйомність

кг

1000-6000

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво зовнішніх вантажних ліфтів

Нарізка профільної сталі
Обробка листової сталі
Ділянка з виготовлення деталей підйомників
Головний виробничий цех заводу

Виготовлення гідравлічних вантажних ліфтів ведеться на сучасному заводі підйомного і складського обладнання Форстор Індастрі в Дніпрі. Вся продукція нашого заводу виготовляється в суворій відповідності з встановленими ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Компанія Форстор пропонує повний спектр послуг, до якого входить не тільки виробництво підіймального обладнання, а також його монтаж з подальшим пусконалагодженням. Доставка здійснюється по всій Україні, а виїзні бригади монтажників встановлять підйомник на вашому об'єкті в короткі терміни.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції

Ліфт вантажний зовнішній являє собою гідравлічний підйомник стійкового типу, найчастіше змонтований у самонесучій сталевій шахті. Комплектація залежить від необхідної висоти підйому, вантажопідйомності та розмірів платформи. Управління підйомом платформи здійснюється кнопковими пультами, які встановлені на кожному поверсі.

Самонесуча шахта може бути відкритою, або ж обшита сталевим профільним листом. Завдяки гнучкості конструкції, шахта може бути встановлена навіть там, де вона ніколи не передбачалася. Щоб уберегти ліфт вантажний зовнішній від корозії, металоконструкція обробляється якісною фарбою.

З усіх питань, зокрема якщо ви хочете купити вантажний ліфт зовнішній, звертайтеся до відділу продажів підйомного обладнання заводу Форстор Індастрі. Повний список контактів ви знайдете на цій сторінці сайту. Крім того, ви можете просто зараз написати нашому фахівцеві в онлайн чат праворуч і отримати відповідь на своє питання протягом декількох хвилин.