You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Контейнерні містки, трапи

Перевантажувальні містки допомагають організувати вантажно-розвантажувальні роботи з морськими контейнерами. Це просте та надійне обладнання можна також використовувати як мобільну міні-рампу або місток для подолання перешкод на складі. Наша компанія має власне виробництво в місті Дніпро. Замовляйте контейнерні трапи будь-якої конструкції за найвигіднішими цінами.
Контейнерний місток

Технічні характеристики

Вантажопідйомність кг   6000 — 10000
Висота підйому мм   100 — 400
Довжина мм   1000 — 3000
Ширина мм   1400 — 2000

Підібрати навантажувальне обладнання

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво мобільних вантажних містків

Токарний цех
Стрічковопильний верстат
Листогиб з ЧПУ
Ділянка зварювальних робіт
Плазморіз

Компанія Форстор займається виробництвом перевантажувального обладнання. Вся продукція супроводжується пакетом необхідної документації. Виробничі процеси виконуються відповідно до встановлених технічних умов та вимог державних органів.

Наші виробничі потужності знаходяться у місті Дніпро. Ми маємо сучасний верстатний парк і досвідчений проектний відділ, що дозволяє виготовляти перевантажувальне обладнання будь-якої складності і під будь-які завдання.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Як замовити перевантажувальний місток для контейнера

У нас є власне виробництво містків та іншого перевантажувального обладнання. Клієнти Форстор мають можливість замовити контейнерні трапи у виробника за найвигіднішою ціною. Містки для роботи з морськими контейнерами можуть використовуватися для подолання перешкод у складських приміщеннях або як мобільна мінірампа. Виріб має спеціальні отвори для вил навантажувача, що спрощує його транспортування та експлуатацію.

Отримуйте надійне перевантажувальне обладнання у виробника. Ми готові зробити контейнерні містки різної конструкції під ваші конкретні завдання. Звертайтесь з будь-якого питання до наших фахівців. Менеджери відділу продажів нададуть детальну консультацію та допоможуть зробити оптимальний вибір. Телефонуйте за вказаними телефонами або використовуйте форму зворотного зв'язку (кнопка «Задати нам запитання»).