You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Консольна розвантажувальна платформа

Пропонуємо оптимальне рішення для магазинів і закладів громадського харчування – консольна розвантажувальна платформа з нульовим рівнем вантажної висоти. Таке обладнання відмінно показує себе в роботі на об'єктах, де немає можливості зробити досить глибокий приямок для установки класичного розвантажувального стола.
Розвантажувальна платформа

Переваги консольних розвантажувальних платформ

  • Високий запас надійності і вантажопідйомності
  • Займає мінімум простору
  • Не потребує глибокого приямка 
  • Платформа опускається на один рівень з підлогою
  • Не потрібна реєстрація в органах контролю
  • Можна розмістити всередині приміщення або на вулиці

Технічні характеристики

Стандартні габарити платформи (Д*Ш) мм 1500х1500
Максимальна висота підйому мм 3500-11000
Висота платформи в нижньому положенні мм 0
Вантажопідйомність кг 1000-6000
Всі підйомні платформи нашого виробництва мають дворазовий запас міцності та надійності, що дозволяє мінімізувати ризики при випадкових перевантаженнях та непередбачених ситуаціях.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво консольних розвантажувальних платформ

Ділянка токарно-фрезових робіт
Потужний листозгинальний верстат
Програмований плазморіз
Кваліфікований персонал
Головний виробничий цех

Виробництво ведеться на сучасному заводі підйомного обладнання Форстор Індастрі в місті Дніпро. Вся продукція виготовляється в суворій відповідності до встановлених ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови"

Працюємо по всій Україні та на експорт. Надаємо повний комплекс послуг: від проектування та опрацювання найбільш ефективного вирішення, до установки готового підйомного обладнання на об'єкті замовника з подальшим пусконалагодженням і сервісним обслуговуванням.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції розвантажувальної платформи магазину

Консольно-розвантажувальна платформа являє собою більш бюджетну модифікацію стаціонарного гідроборта. Така конфігурація не підтримує кутовий рух платформи, але при цьому зберігає інші переваги гідроборта. А саме — економія вільного простору при чималій площі робочої платформи. Економія простору досягається завдяки можливості установки виконавчих елементів конструкції там, де вони не будуть заважати. Наприклад, гідроциліндр — на верхній балці, виносну маслостанцію можна встановити взагалі у сусідньому приміщенні або в спеціальних нішах.

Така свобода в розміщенні дозволила заощадити місце під платформою. Тому для установки нульового рівня вантажної висоти достатньо зробити зовсім невеликий приямок глибиною 200-250 мм. Це особливо актуально на об'єктах, де під підлогою розташовані комунікації — труби, каналізація, проводка тощо.

Якщо у вас є питання щодо консольних розвантажувальних площадок, звертайтеся до відділу продажу підйомного обладнання Форстор. Телефонуйте за вказаними номерами або надсилайте заявку нам на пошту. Всі звернення обробляються протягом одного робочого дня. Даємо швидкі відповіді і актуальні ціни.