You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Довгорозмірний ножичний підйомник

Великогабаритна підйомна платформа — оптимальне рішення для роботи з важкими та об'ємними вантажами та оптимізації робочих процесів на підприємствах лісозаготівлі та важкої промисловості. Такі підйомники застосовуються для підйому колод, труб, обладнання та інших великогабаритних об'єктів.
Довгорозмірний ножичний підйомник

Переваги підйомника для довгомірів

  • Великий запас вантажопідйомності та міцності
  • Дозволяє швидко переміщати важкі великогабаритні вантажі
  • Низький рівень шуму
  • Просте керування кнопкового типу
  • Не потрібна реєстрація в органах контролю

Технічні характеристики

Вантажопідйомність

кг

1000-10000

Довжина платформи

мм

2000-10000

Ширина платформи

мм

1500-1700

Максимальна висота підйому

мм

6500

Кількість ножиць

шт

1-3

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво довгорозмірних ножичних підйомників

Стрічкопильний верстат
Ділянка обробки профільної сталі
Ділянка обробки листової сталі
Дільниця збірки підйомників
Цех токарно-фрезерних робіт

Виготовляємо довгорозмірні підйомні платформи на сучасному заводі в місті Дніпрі. Виробництво ведеться відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Працюємо по всій Україні. Маємо власний інжиніринговий відділ, що дає змогу розробляти оптимальні рішення для будь-яких нестандартних завдань. Виконуємо доставку, монтаж і пусконалагодження обладнання на об'єкті замовника.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції довгорозмірних платформ

На звареній рамі закріплений ножичний підіймальний механізм, який підіймає вантажну платформу під дією потужного гідравлічного циліндра. Роботу циліндра забезпечує високоякісна маслостанція, що складається з електромотора, гідронасоса, системи РВТ і масляного резервуара. Керування підйомом і опусканням вантажної платформи здійснюється стандартним пультом керування тельферного типу.

Виробляємо підйомники не тільки стандартних конфігурацій. Для підприємств з підвищеним рівнем безпеки стандартна комплектація підйомника може бути доповнена опціональними рішеннями, як-от: огорожі та поручні, обмежувачі скочування, самонесуча шахта з воротами та магнітними замками тощо. Для захисту від корозії гідравлічна платформа ножичного типу обробляється полімерною фарбою.

Щоб купити підйомник для довгомірів, звертайтеся до відділу продажів компанії Форстор. Телефонуйте за телефонними номерами, які вказані вгорі сторінки або надсилайте заявку через форму зворотного зв'язку на сторінці контактів. Усі звернення обробляються протягом одного робочого дня — даємо швидкі відповіді та складаємо КП.