You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Вузькопрохідні штабелери BT Vector

Вузькопрохідні електроштабелери BT Vector з висотою підйому до 14,8 метра. Техніка відрізняється високою продуктивністю і керованістю. Відмінне рішення для вантажно-розвантажувальних робіт на висотних складах з вузькими коридорами.
Вузькопрохідні штабелери BT Vector

Технические характеристики

Вантажопідйомність, кг 1000 - 1500
Висота підйому, мм 3250 - 14800
Акумуляторна батарея, Ач 700 - 1200
Довжина вил, мм 1000 - 1600
Міжстелажна відстань, мм 1500 - 1660
Гарантія, мес 12

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР TOYOTA
Гарантія та сервіс
 
Купити в лізинг
 
ЗАПЧАСТИНИ ТА ТО

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Вузькопрохідні штабелери BT Vector для висотних складів

Сучасні Вузькопрохідні штабелери BT Veflex з системою автоматичної оптимізації швидкості руху, прискорення і гальмування машини, в залежності від висоти підйому вантажу — ВТ Optipace. Це ефективне рішення, що дозволяє безперешкодно переміщати товари, що зберігаються на стелажах заввишки понад 6 метрів при невеликому міжстелажних відстані.

Вузькопрохідний ричтрак відрізняється високими експлуатаційними характеристиками: тривалим терміном служби, простим управлінням і високою безпекою оператора. Кабіна виконана таким чином, щоб оператор міг чітко бачити й управляти положенням вил на максимально висоті. Для оператора створені максимально комфортні умови, що підвищує його ефективність роботи.

Купуйте техніку в офіційного дилера Toyota в Україні

Фахівці компанії Форстор допоможуть вам підібрати техніку для конкретних умов експлуатації на вашій ділянці. Можемо запропонувати Вузькопрохідні штабелери з поворотною кареткою з вилами для обробки палет в трьох напрямках. Крім того, в наявності вузькопрохідний штабелер toyota з фіксованою або підіймальною кабіною оператора, а також — з удосконаленою системою підйому вантажу — BT Advanced Lifting System.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажів компанії Форстор. Наші менеджери проконсультують вас і допоможуть купити вузькопрохідний штабелер BT Vector з доставлення по Україні. Залишити заявку ви можете, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів, а також — через пошту та через форму зворотного зв'язку на сайті. Телефонуйте або пишіть вже сьогодні, чекаємо ваших звернень!