You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

АКБ для підлогомийних машин

Маємо у розпорядженні широкий асортимент батарей для будь-яких моделей підлогомийних машин. Пропонуємо якісні батареї європейського та американського виробництва, які забезпечують автономність і безперервну роботу техніки на протязі всієї робочої зміни – до 12 годин.
АКБ для підлогомийних машин

Переваги наших АКБ

  • Технологія виробництва відповідає стандарту ISO 9001:2008.
  • Гасителі полум'я на кожній кришці забезпечують пожежну безпеку.
  • У конструкції застосовуються високоякісні компоненти та матеріали класу преміум.
  • Низька вартість та висока продуктивність.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

СКЛАДСЬКИЙ ЗАПАС
3000+ позицій
СЕРВІС ТЕХНІКИ

Перепакування та утилізація тягових батарей

Тяговий акумулятор до перепакування
Елементи живлення у новому ящику

Пропонуємо рішення, яке дозволить вам заощадити до 10% бюджету при покупці нового акумулятора. Віддавайте нам на утилізацію стару АКБ, або замовляйте послугу перепакування батареї – заміну відпрацьованих елементів живлення акумулятора.

Акумулятори для підлогомийної техніки виробляються на сучасних заводах в Європі та США. Всі виробничі процеси відповідають світовим стандартам ISO. Працюємо і виконуємо доставку акумуляторів по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Літієві акумулятори для підлогомийних машин

Представляємо тягові акумулятори для підлогомийних машин нового покоління — Li-Ion. Їх основні переваги можна описати трьома пунктами:

  • Робочий ресурс — понад 8 років.
  • Швидка зарядка — 1,5-2 години.
  • Не потребують догляду — поставив та забув.

Читайте докладніше про літій-іонні тягові акумулятори.

Батареї стандартів PzS та PzB

Пропонуємо кислотні тягові батареї для підлогомийних машин, які відповідають двом основним стандартам — PzS та PzB. Випускаються вони також у 2-х виконаннях, відповідних зазначеним стандартам — це APH та BS.

Особливості експлуатації акумуляторів для підлогомийної техніки

Кислотні АКБ мають тривалий термін служби, який може досягати 1500 циклів заряду-розряду, а це понад 3 роки безперервної багатозмінної роботи. Однак для їх коректної зарядки необхідна наявність спеціально відведеного приміщення, яке відповідає суворим вимогам пожежної безпеки та санітарно-гігієнічним нормам. Щоб збільшити термін служби акумулятора для підлогомийної машини, необхідно не тільки правильно, але й своєчасно проводити обслуговування та долив дистильованої води.

Як замовити тяговий акумулятор

Ми допоможемо вам підібрати та купити акумулятор для підлогомийної машини за вигідною ціною. Якщо у вас є питання, то задавайте їх прямо на цій сторінці — напишіть в онлайн чат та наш менеджер оперативно надасть вам всю необхідну інформацію. Для докладної консультації телефонуйте за вказаними телефонами — повний список контактів.