You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомна платформа для інвалідів виробництво Україна

Підйомна платформа для інвалідів дозволяє людям з обмеженими можливостями долати схили, сходи та інші важкопрохідні місця. Завод підйомного обладнання Форстор виробляє інвалідні підйомники будь-якої складності. Це можуть бути вертикальні ліфти або похилі підйомні платформи, які рухаються по направляючій уздовж сходового прольоту.

Підібрати підйомник

Связаться с менеджером

Андрей Галинский

+38 (067) 474-76-00

+38 (044) 223-67-00

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Виробництво платформ для інвалідів

Інвалідна платформа перед відгрузкою
Ділянка зварювальних робіт
Кваліфіковані працівники з багаторічним досвідом
Головный цех заводу
Високоточний плазморіз
Ділянка фрезерувальних і токарних робіт

Компанія Форстор має потужну виробничу базу, розташовану в місті Дніпрі. Підйомники виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-41922252-001:2018 "Підіймальні платформи для осіб з обмеженими фізичними можливостями FORSTOR. Технічні умови".

Високий рівень безпеки забезпечується за рахунок використання у виробництві перевірених і якісних матеріалів і комплектуючих. До них відносяться: міцна оцинкована сталь, надійні гідроциліндри, запобіжні клапани, борта, поручні і огорожі. Управління підйомом здійснюється через кнопковий пульт.

Нам доверяют

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
111111
196
197
198
199
200
ukrservice
43
Apex
pilsner
afina
ufc
nibulon

Виробляємо платформи для інвалідів під різні умови експлуатації

Підйомна платформа для інвалідів зазвичай встановлюється біля входу в будівлю, метро,  приватному чи багатоквартирному житловому будинку. Головне її завдання — дозволити людям на візках або милицях вільно і без сторонньої допомоги долати ступінчасті підйоми і спуски. У нашому асортименті представлені такі різновиди обладнання:

Вертикальні підйомні платформи інвалідні — популярне і затребуване рішення. Застосовується, коли немає можливості встановити в'їзний пандус під коректним кутом. Підйомник має естетичний зовнішній вигляд, не займає багато місця і може підняти людину в інвалідному візку на висоту до 4 метрів.

Похила платформа для інваліда — платформа, яка рухається вздовж сходового маршу, паралельно сходах. Залежно від конфігурації, може мати просту і складну траєкторію руху. У другому випадку платформа для інвалідів здатна долати відразу кілька маршів. Завдяки тому, що платформу можна скласти в неактивному стані, підйомник займає небагато місця.

Ножичний вертикальний підйомник — платформа підйомна для інвалідів з ножичним механізмом. Максимальна висота підйому майданчика становить 2 метри. Може ефективно використовуватися як всередині приміщення, так і біля вхідних груп.

Підйомні інвалідні платформи FORSTOR — переваги:

  • Надійна антивандальна конструкція;
  • Компактна альтернатива пандусу;
  • Плавний підйом / спуск платформи;
  • Низький рівень шуму;
  • Безпечна експлуатація;
  • Просте і зрозуміле управління;
  • Вигідна ціна;
  • Обладнання не вимагає реєстрації.

Купуйте у виробника

Форстор — сучасний завод підйомного обладнання з потужною виробничою базою і кваліфікованим персоналом. Ми виготовляємо складські, промислові та інвалідні підйомники. Вся продукція сертифікована, відрізняється високою якістю і вигідною вартістю. Якщо ви хочете більше дізнатися про наше підйомне обладнання або придбати платформу для інвалідів за низькою ціною, то телефонуйте за одним із вказаних номерів або залишайте свою заявку через форму зворотного зв'язку. Наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і проведуть експертну консультацію. Ми чекаємо ваших звернень!