You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Заміна вантажного ліфта на підйомник

Давно минули всі терміни експлуатації вантажних ліфтів, встановлених ще за часів СРСР. Їх використання не тільки небезпечне для життя та здоров'я, але й незаконне. Аварійність та ризики псування вантажів занадто високі. Отже, потрібна заміна ліфтів.

Але навіщо витрачати величезні бюджети на дорогі ліфтові системи, коли можна замовити гідравлічний підйомник. Він виконує ті ж самі функції, але коштує в 2-3 рази дешевше.

З нашою допомогою модернізація вантажного ліфта відбудеться швидко та без зайвих витрат. Які ми виготовляємо підйомники, дивіться у каталозі.

Перейти до каталогу підйомників →

Яких етапів потребує заміна ліфта на підйомник
Демонтаж старого ліфта

Аби демонтувати ліфт, зазвичай залучають підприємства, що здійснюють демонтаж і вивіз металоконструкцій. Вони повністю демонтують та вивезуть старий ліфт. Ще й заплатять вам за це якісь кошти

Якщо ви не маєте таких на прикметі, ми допоможемо їх знайти. Це справді вигідно та зручно.

Проектування нового підйомника замість ліфта

Наші інженери з департаменту проектування та інноваційних розробок спроектують найбільш оптимальну конфігурацію вантажного підйомника під розміри існуючої шахти.

Детальніше про проектування →

Виробництво вантажного підйомника

На заводі Форстор Індастрі в Дніпрі ми маємо сучасну виробничу ділянку, де виготовляються вантажні підйомники для різноманітних завдань.

Установка підйомника замість ліфта

Ми працюємо по всій Україні, тож наша виїзна вантажна бригада привезе підйомник на ваш об'єкт. Виконає всі необхідні монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Після цього передасть вже готове обладнання вам в експлуатацію.

Переваги підйомників перед ліфтами

Якщо у вас є сумніви, чи варто встановлювати підйомник замість ліфта, то ось лише деякі з переваг гідравлічних підйомних платформ перед морально застарілими ліфтами:

  • Нижче вартість самого обладнання;
  • Не потрібна реєстрація в органах контролю;
  • Простіше обслуговування та дешевша експлуатація;
  • Надається офіційна гарантія завода-виробника.

Докладніше про це ми писали у цьому матеріалі →

Можемо винести вантажний підйомник на вулицю

Якщо ви не бажаєте розміщувати його в існуючій шахті ліфту або навпаки, бажаєте, аби підйомників було два, ми можемо запропонувати приставний вантажний підйомник в самонесучій шахті. 

Подивитися, як виглядає ця модернізація ліфтів, ви можете на прикладі одного з наших реалізованих проектів.

Нашим сервісом задоволені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус