You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Експорт стелажів з України

Завод Форстор Індастрі виробляє та поставляє стелажні системи не тільки по Україні, але й на експорт — до країн Прибалтики та СНД, а також в Молдову, Грузію, Білорусь та Азербайджан. Проектуємо та виготовляємо стелажі будь-якої складності: палетні Profi, поличні Start, Master та комбіновані, багатоярусні стелажні системи, а також нестандартні металоконструкції для складу. Виконуємо доставку та монтаж стелажів на об'єкті замовника. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Ознайомтеся з нашою продукцією — Перейти до каталогу стелажів

Виробляємо стелажі за європейськими стандартами

Стелажі сертифіковано

Поставляємо тільки якісну продукцію. Це підтверджується наявністю сертифікатів відповідності. 

Стелажі відповідають нормам:
  • ДСТУ EN 15512:2015 «Системи складські стаціонарні сталеві. Збірно-розбірні палетні системи. Принципи проектування конструкцій»
  • ДСТУ EN 15620:2015 «Системи складські стаціонарні сталеві. Збірно-розбірні палетні стелажні системи. Допуски, деформації та зазори»
  • ДСТУ EN 15629:2015 «Системи складські стаціонарні сталеві. Технічні умови на складське устаткування»
  • ДСТУ EN 15635:2016 «Системи складські стаціонарні сталеві. Експлуатування та технічне обслуговування складського устаткування»

Усі сертифікати

Відео: наше виробництво стелажів

Виробництво стелажів в Україні

Завод Форстор Індастрі спеціалізується на виробництві поличних стелажів серії Start, Master, а також палетних стелажів Profi. Ми поставляємо стелажні системи не тільки по Україні, але і на експорт — в країни Прибалтики та СНД, а також в Молдову, Грузію, Білорусь і Азербайджан. Нова автоматизована виробнича лінія, досвідчений проєктний відділ і потужна технологічна база — все це дозволяє нам виготовляти стелажі будь-якої складності в короткі терміни.

Доставка та монтаж у країні замовника

  • Експортна продукція з України супроводжується сертифікатом СТ-1
  • Беремо на себе всі питання експортного супроводу: складання пакету документів, організація доставки, проходження митниці і т.д.
  • Виконуємо монтаж обладнання «під ключ» у країні та на об'єкті замовника
  • Надаємо гарантійну та післягарантійну сервісну підтримку заводу-виробника

Стелажі на експорт виробництва Форстор Індастрі

З нами співпрацюють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус