You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Тягові акумуляторні батареї FAAM

Пропонуємо найкращі тягові батареї FAAM від італійського виробника. Це одні з найбільш високотехнологічних батарей, які доступні в Україні. Використання сучасних технологій дозволяє отримувати батарею високої ємності, гарантуючи довговічність та надійність.
Тягові акумулятори FAAM
Переваги тягового акумулятора FAAM
  • Максимальний термін експлуатації від 5 до 7 років;
  • Ємність батареї збільшена на 20%;
  • Не потрібно часто доливати воду;
  • Низький рівень саморозряду;
  • Гарна віддача енергії та низький внутрішній опір;
  • Надійна система герметичності SEALED & SAFE.

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

СКЛАДСЬКИЙ ЗАПАС
3000+ позицій
СЕРВІС ТЕХНІКИ

Утилізація та перепакування тягових батарей

АКБ до перепакування
Батарея після перепакування

Пропонуємо заощадити 10% вартості при покупці нового акумулятора. Для цього вам всього лише потрібно віддати стару АКБ нам на утилізацію. Також можете замовити перепакування використаної батареї, при якому нові елементи живлення встановлюються в старий ящик.

В нашій компанії тільки якісна та надійна продукція від визнаного європейського виробника. Широкий асортимент допоможе знайти відповідну батарею для вашої моделі навантажувача. Виконуємо доставку АКБ по всіх містах – прямо на об'єкт замовника.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус
Безпека та надійність 

В першу чергу, варто сказати про низький показник внутрішнього опору в тягових АКБ FAAM. Ця особливість дозволяє максимізувати віддачу струму, а також знизити витрати електроенергії на заряд батареї на 12-27% відносно аналогічних моделей інших виробників.

Виготовлення з якісної сировини 

Висока корозійна стійкість тягових батарей фаам забезпечується завдяки використанню у виробництві тільки чистої сировини, а саме — свинцю 99,99%. Застосування якісних матеріалів та дотримання всіх вимог виробничих процесів, призводить до отримання потужних АКБ з кількістю циклів заряду-розряду до 1720.

Виробництво акумуляторів

Виробництво батарей FAAM сконцентровано у двох сучасних виробничих цехах в Італії. На заводі в Monterubbiano виробляються переважно автомобільні акумулятори. Виробництво в Monte Sant'Angelo спеціалізується на виготовленні тягових та стаціонарних АКБ для промислового обладнання та техніки. Обидва заводи мають міжнародні сертифікати ISO контролю якості, охорони праці та екологічного контролю.

Як купити акумулятор 

Ви можете купити тяговий акумулятор, просто зателефонувавши в наш відділ продажу. Наші менеджери допоможуть вам визначитися з типом батареї, а також підберуть акумулятор безпосередньо для вашої моделі навантажувача. Телефонуйте за номерами, які ви знайдете на сторінці контактів, або ж залишайте заявку через форму зворотного зв'язку, і ми самі вам передзвонимо протягом одного робочого дня.