You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Тротуарні підйомники

Тротуарні підйомники стануть чудовим рішенням для підприємств, де склад або виробництво розташовані в підвальному приміщенні. За допомогою такого підйомника можна ефективно організувати переміщення продукції між підвалом і вулицею. При цьому зовнішня частина підйомника являє собою невеликий люк з кришкою, що автоматично відкривається під час підйому платформи.
Тротуарний підйомник

Основні переваги

  • Дозволяє оптимізувати вантажно-розвантажувальні роботи в підвальному приміщенні
  • Не займає місця на надземній частині
  • Має надійну конструкцію з подвійним запасом міцності та вантажопідйомності
  • Простий в управлінні
  • Не потребує наявності дозвільної документації від органів контролю

Технічні характеристики

Стандартні габарити платформи (Д*Ш)

мм

1500х1500

Висота підйому

мм

до 10000

Висота платформи у нижньому положенні

мм

200

Вантажопідйомність

кг

до 6000

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво тротуарних підйомників

Сучасні листозгинальний верстат і плазморіз
Стрічкопильний верстат для профільної сталі
Ділянка ручного зварювання металоконструкцій
Ділянка складання підйомників
Камера порошкового фарбування

На нашому заводі підіймального обладнання Форстор ми виробляємо тротуарні підйомники в суворій відповідності до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови". Вся продукція повністю відповідає чинним техрегламентам і будівельним стандартам.

Спеціалізуємося на комплексному вирішенні завдань клієнта: виконуємо проєктування підйомника, його виробництво і доставку на об'єкт замовника з подальшим монтажем і пусконалагоджувальними роботами. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Конструкція тротуарного підйомника

Усі опорні елементи ліфта монтуються в нижній частині, таким чином на надземній ділянці не залишається нічого зайвого, що може заважати роботі з вантажами.

Рух платформи забезпечується шляхом впливу гідроциліндра на платформу. Силовий блок, або маслостанція, може бути встановлений у приямку на першому рівні, в шахті або ж бути виносним. Конфігурація залежить від доступного простору для підйомника. Щоб забезпечити якісний захист металоконструкції від впливу корозії, всі елементи підйомника обробляються полімерною фарбою (у стандартному виконанні). Як опція доступне використання порошкового фарбування в спеціальній камері.

Конфігурація підйомника призначена для роботи в широкому температурному діапазоні -35 до +40. Усі елементи тротуарного ліфта розташовані всередині шахти, що захищає їх від зовнішнього впливу: дощу, снігу, вітру тощо.

З усіх питань, щодо тротуарних вантажних підйомників від заводу Форстор, звертайтеся до нашого відділу продажів. Всі номери телефонів, а також карту проїзду та адресу електронної пошти ви знайдете на сторінці контактів.