You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Зварювальна ПВХ штора

Пропонуємо зварювальні штори ПВХ – ідеальне рішення для виробничих підприємств, на яких регулярно проводяться зварювальні роботи. ПВХ-завіси дозволяють захистити робоче місце зварника захисною кабіною, висоту та форму якої можна підбирати під конкретні умови експлуатації.
Зварювальні штори ПВХ

ПВХ штора зварювальна — переваги:

  • Широкий діапазон робочих температур;
  • Можливість регулювання висоти кабіни та нижнього просвіту;
  • Легкий монтаж/демонтаж;
  • Доступна ціна;
  • Додатковий захист від шуму і пилу;
  • Прозорість завіси дозволяє контролювати робочий процес.

Заявка на розрахунок ПВХ завіси

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

РІШЕННЯ ПІД КЛЮЧ
Для будь-якого бізнеса
Виробництво завіс
Производство ПВХ завес

Виробництво зварювальних ПВХ-штор в Україні

Виробництво повного циклу
Кваліфікований персонал
Виготовлення карнизів для кріплення стрічок ПВХ
Смуги монтуються за допомогою опорних пластин

Завод Форстор має у розпорядженні виробничу лінію, яка спеціалізується на виготовленні ПВХ-завіс. Пропонуємо смугові вінілові штори під будь-які завдання, в тому числі й для огородження робочого місця на зварювальній ділянці. Використовуємо тільки якісну ПВХ-стрічку, виготовляємо комплекти кріплення.

У нас налагоджено виробництво ПВХ-штор повного циклу. На спеціальному обладнанні нарізаються смуги потрібної довжини та продавлюються отвори для фіксації на елементах кріплення. Паралельно виготовляється карниз-гребінка та опорні пластини. Доставка ПВХ-завіс здійснюється по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Купити зварювальну штору ПВХ в Україні

Захисні штори з ПВХ стрічок дозволяють ефективно захистити зварювальну ділянку, створивши комфортні умови для роботи як всередині, так і зовні кабіни. Зварнику виділяється окреме робоче місце, водночас він не відчуває себе в замкнутому просторі. Решта персоналу може безпечно переміщатися поруч зі зварювальною кабіною, безперешкодно виконуючи свої трудові обов'язки. Набірна конструкція дозволяє відновлювати захисну штору зварювальну в максимально короткі терміни, замінюючи пошкоджену стрічку на нову.

Щоб купити штори для зварювальних робіт, звертайтеся в наш відділ продажу. У вас є можливість замовити вінілову стрічку для різних виробничих завдань та умов експлуатації. Досвідчені менеджери нададуть детальну консультацію, підберуть ПВХ завісу та забезпечать її доставку в будь-який регіон України. Телефонуйте за запропонованими номерами, пишіть в онлайн-чат, або заповнюйте форму зворотного зв'язку. Повний список контактів знаходиться на цій сторінці. Чекаємо на ваші запитання та заявки!