You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Автоматичні стрепінг машини

Автоматична обв'язувальна машина використовується для швидкої фіксації вантажів між собою за допомогою спеціальних стрічок: вони можуть бути з поліестеру, поліпропілену або сплаву металу. Це не лише ефективний, а й досить бюджетний спосіб створення упаковки, адже вартість витратних матеріалів є невисокою. Стрепінг машини доступні до замовлення як опція наших автоматизованих складських систем.
Стрепінг машини

Переваги обладнання

  • Автоматизація пакувального процесу;
  • Зменшення витрат часу та праці;
  • Можливість скорочення складського персоналу;
  • Висока надійність з'єднання вантажів між собою;
  • Машина налаштовується під особливості підприємства;
  • Економія фінансів за рахунок бюджетного видаткового матеріалу.

Потрібна консультація?

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Автоматична стрепінг машина для складу

Обладнання дозволяє обв'язувати стрічкою вантажі на палетах в автоматичному режимі: це гарантує не тільки захист від помилок з вини людського фактора, але і суттєво прискорює процес упаковки замовлень. Принцип роботи пристрою простий: стрічкопакувальна машина за допомогою рухомої головки формує кільце зі стрічки навколо вантажів. Обладнання самостійно звужує кільце до заданого розміру, в результаті вся продукція на палеті виявляється міцно зв'язана. Кінці стрічки, які залишилися, обрізаються і фіксуються за допомогою термозварювання, ультразвукового зварювання або металевих скоб. Стрепінг машини можна встановити безпосередньо в конвеєр, підвищивши в рази продуктивність всієї пакувальної лінії.

На відміну від ручних аналогів, автоматичні пристрої працюють набагато ефективніше: достатньо встановити рулон зі стрічкою в обладнання і правильно розмістити палетований вантаж перед ним. Одного разу вклавши фінанси в стрепінг обладнання, ви забезпечите зростання прибутку компанії в довгостроковій перспективі. Адже процес упаковки вимагатиме менше трудовитрат, а надійність запакованих вантажів навпаки – зросте.

Стрепінг пристрої можуть використовуватись у різних сферах:

  • Упаковка рулонів тканини на текстильному підприємстві;
  • У роздрібних та оптових магазинах для фіксації асортименту товарів;
  • На виробництві для пакування різних деталей, сировини та конструкцій;
  • У рітейлі для захисту продукції від несанкціонованого розкриття, а також зв'язування продукції в зв'язках.

Як купити стреппінг машину в Україні.

Завод Форстор Індастрі пропонує клієнтам широкий асортимент складського обладнання власного виробництва: стелажі та різні металоконструкції, перевантажувальне обладнання з офіційною гарантією, якісним монтажем та пусконалагодженням. Бажаєте замовити стрепінг пристрій для свого бізнесу? Звертайтеся до нашого відділу продажу, і досвідчені фахівці допоможуть скласти технічне завдання та визначитися з вибором техніки. Зв'яжіться з нами за вказаними телефонними номерами або скористайтеся формою зворотного зв'язку. Чекаємо на ваші звернення!