You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стелажі для довгомірів Profi

Стелажі для стрижнів та інших довгомірів — хороша альтернатива консольним системам. Особливо актуальне використання такого обладнання в умовах обмеженого простору. Наша компанія є виробником стелажів під всілякі завдання. Зокрема ми виготовляємо і системи для зберігання довгомірів і негабаритних вантажів.
Стелажі для довгомірів Profi

Технічні характеристики

Висота конструкції мм от 2000 до 12 000
Нагрузка на пару траверс балок кг до 4600
Доступне виконання   — порошково-полімерне покриття
— оцинковане виконання

Розміри профілів стійок стелажа

Розміри профілів траверс

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Виробництво стелажних систем під зберігання довгомірів

Високоякісна оцинкована сталь
Лінії прокату стелажних стійок
Готові стійки стелажів

Компанія Форстор має власне виробництво стелажних систем. Цехи знаходяться в місті Дніпро. Стелажі для зберігання бруса та інше обладнання виготовляється з високоякісної сталі на сучасних верстатах.

Купуючи стелажне обладнання у нас, ви можете замовити послугу монтажу. Кваліфіковані фахівці зберуть систему для зберігання прямо на місці її експлуатації. Довіртеся професіоналам і позбавте себе додаткових турбот.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Як купити стелаж для довгомірів

Найчастіше для зберігання нестандартних вантажів і довгомірів встановлюють консольні стелажні системи. Однак далеко не завжди розмір складу й особливості вантажно-розвантажувальних робіт дають змогу використовувати таке обладнання. Для подібних випадків підійдуть стелажі для зберігання прутків, стрижнів та інших довгомірів. Таке обладнання має цілу низку переваг:

  • Висока щільність розміщення вантажу;
  • Компактність стелажної системи;
  • Продукція зберігається всередині стелажів і не скочується.

Стелажі для довгомірів виготовляють на базі фронтальних стелажів з аналогічними стійками і траверсами, які вже давно й успішно використовують для виготовлення якісних систем зберігання. Опціонально можливе встановлення роликів за принципом рольганга. Таке додаткове обладнання значно спрощує завантаження і розвантаження стелажних секцій.

Замовляйте стелажі для негабаритних вантажів і довгомірів у нас на сайті. Використовуйте будь-який варіант для зв'язку з нашими менеджерами: телефонну лінію, форму зворотного зв'язку (кнопка "Поставити нам запитання") або онлайн-чат. Чекаємо звернень і заявок.

Відповімо на будь-яке запитання і допоможемо підібрати оптимальний варіант стелажів під ваше конкретне завдання.