You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Стелажі для вирощування зелені

Металеві розбірні стелажі — готове рішення для вирощування зелені в будь-яких масштабах. Для розміщення піддонів із розсадою використовується металевий каркас, підготовлений для монтажу систем освітлення, поливу та дренажу. Рама стелажу спирається на металеві пластини, з ними ферма буде стійкою навіть на нерівній поверхні.
Стелажі для мікрозелені

Гідропонний стелаж, переваги:

  • Регулювання висоти піддонів;
  • Стелаж легко розбирається та транспортується;
  • Недороге масштабування ферми приставними секціями;
  • Перфорація на стійках для зручного монтажу обладнання;
  • Високий запас міцності та корозійна стійкість.

Технічні характеристики

Висота стелажа

мм

до 6000

Довжина піддону

мм

до 2500

Глибина піддону

мм

до 1500

Вага піддону із розсадою, макс.

кг

 400

Підбір поличного стелажа

Зв'язатися з менеджером

Євген Рябоконь

+38 (067) 010-76-00

+38 (044) 223-67-00

ВИРОБНИЦТВО СТЕЛАЖІВ
 
СЕРТИФІКАТИ НА СТЕЛАЖІ
 
ЗБІРКА ТА МОНТАЖ

Виробництво стелажів для вирощування зелені

Прокатні лінії
Ділянка перфорації
Готові стійки стелажів
Зона відвантаження

На заводі Форстор організовано сучасну ділянку з виробництва стелажів, що відповідає всім сучасним вимогам. Система управління якістю та екологічного контролю пройшла сертифікацію на відповідність нормам стандартів ISO 9001:2015 та 14001:2015.

Ми розробляємо стелажну систему з урахуванням розмірів приміщень, умов експлуатації і, звичайно ж, особистих побажань замовника. Найбільш популярні типорозміри стелажів завжди знаходяться на складі, а якщо вам потрібна нестандартна конфігурація стелажів, то ми виготовимо їх у найстисліші терміни.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Стелаж для гідропоніки — особливості конструкції

Стелажі для мікрозелені — це металевий каркас, що складається з оцинкованих стійок і пофарбованих порошковою фарбою поперечних траверс і опор для піддонів з розсадою. Рами стелажу посилені поперечними та діагональними розкосами з оцинкованого профілю, що гарантує стійкість усієї системи.

Перфорація на стійках дозволяє з одного боку регулювати висоту піддонів, а з іншого легко монтувати обладнання, термометри та гігрометри, систему подачі та зливу води. Лампи освітлення монтуються на нижній стороні поперечних опор для піддонів із розсадою.

Ферму для вирощування на стелажах легко нарощувати: вам не потрібно купувати ще один стелаж, а тільки замовити приставну секцію без однієї рами. У середньому, приставна секція коштує дешевше на 15-25%, залежно від кількості ярусів для розміщення піддонів.

Якщо вам потрібно перевезти вашу ферму на нове місце, то стелаж під мікрозелень легко розбирається, транспортується і збирається на новому місці. Складання стелажу не вимагає спеціалізованих навичок та професійного інструменту. Інструкція зі збирання доступна у відеоформаті.

Якщо ви бажаєте купити купити стелаж для мікрозелені, то Стелаж гідропоніка Форстор буде ідеальним рішенням. Для замовлення просто зателефонуйте нам, напишіть до месенджера або надішліть заявку за допомогою форми зворотного зв'язку тут.

Відгуки про нашу роботу

...

Оснастили склад системою поличних середньовантажних стелажів

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Оснащення складів палетними стелажами

Відгук Проект

Оцінка:

         
...

Регулярні поставки стелажів і складської техніки

Відгук Проект

Оцінка:

         
ДКПК

Двох'ярусна складська платформа та палетні стелажі

Відгук Проект

Оцінка: