You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Ручні штабелери Vulkan

Ручний гідравлічний штабелер Vulkan — надійне і доступне обладнання для штабелювання і переміщення важких вантажів. Така техніка суттєво перевершує в функціональності гідравлічний візок і може ефективно обслуговувати стелажні системи у кілька ярусів.
Ручні штабелери Vulkan

Технічні характеристики

Вантажопідйомність кг 1000/1500/2000
Висота підйому  мм 1600/3000
Довжина вил мм 1100
Мінімальний радіус повороту мм 1400
Тип                     Гідравлічний (ручний)
Ручні гідравлічні штабелери переміщуються за рахунок зусиль оператора. Для того, щоб підняти вантаж, використовується ручний і ножний важелі.

Підбір техніки для складу

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР TOYOTA
Гарантія та сервіс
 
Купити в лізинг
 
ЗАПЧАСТИНИ ТА ТО

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Ручні штабелери Вулкан — переваги:

  • Доступна ціна;
  • Наявність моделей із різними характеристиками (вантажопідйомність, висота підйому);
  • Хороша маневреність;
  • Надійна конструкція;
  • Невибагливість в обслуговуванні;
  • Якісний гідровузол;
  • Експлуатація не вимагає спеціальних навичок.

Механічний штабелер — відмінне рішення для підприємств, які не планують використовувати дорогу електричну складську техніку. Дане обладнання значно перевершує по функціональності гідравлічні візки, а також істотно підвищує продуктивність персоналу. Ми пропонуємо ручні штабелери SYG Vulkan з різними характеристиками — вантажопідйомністю до 1500 кг і з максимальною висотою підйому до 3 м. Мінімальний радіус повороту становить 1400 мм. Штабелер досить маневрений, що дозволяє ефективно використовувати його в обмеженому просторі.

Щоб купити механічний штабелер Vulkan, звертайтеся в наш відділ продажу. Досвідчені менеджери нададуть детальну консультацію, допоможуть підібрати оптимальну модель і організують доставку. Телефонуйте за вказаними номерами, заповнюйте форму зворотного зв'язку або пишіть в онлайн-чат. Повний список контактів тут.