You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомний стіл із рольгангом

У продажу підіймальний стіл спеціальної конфігурації — з платформою у вигляді роликового конвеєра. Є 2 варіанти конструкції: з приводом для обертання роликів і без. Це рішення підійде для виробничих і складських підприємств, де працює конвеєрна лінія — щоб забезпечити швидку і просту подачу важкого вантажу на транспортер.
Роликовий підіймальний стіл

Технічні характеристики підйомника з рольгангом

Вантажопідйомність

кг

до 2000

Висота підйому

мм

до 5000

Довжина платформи

мм

до 2500

Ширина платформи

мм

до 1500

Міжосьова відстань

мм

150-300

Напруга живлення

В

380

Висота у складеному стані

мм

400

Механізм підйому:

— ножичний

Приводний механізм:

— гідравлічний силовий блок

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво роликових підйомних столів

Підйомник ножичного типу перед етапом відвантаження
Листозгинальний верстат з ЧПУ
Потужний високоточний плазморіз
Обладнання для механічного оброблення деталей
Дільниця складання та перевірки підіймального обладнання

Роликові підйомники виробляються на сучасному заводі в місті Дніпрі. Ми виготовляємо перевантажувальні системи відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Підйомники нашого виготовлення поставляються з повним пакетом необхідної документації, до неї відносяться: техпаспорт з гарантією, інструкція з експлуатації та сертифікат якості. Виконуємо доставку та монтаж обладнання по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції роликового підйомника

Роликовий підйомний стіл виготовляється на базі стандартного гідравлічного підйомника ножичного типу. Поверхня вантажної платформи являє собою приводний або неприводний рольганг. За необхідності в конструкцію конвеєрного блоку може бути встановлений фіксувальний механізм, який у потрібний момент припинить обертання роликів і заблокує їхнє положення.

Роликовий підйомний стіл дає змогу оптимізувати й автоматизувати роботу на підприємстві або складі. Також підйомник з роликовим конвеєром дасть змогу знизити витрати на купівлю та обслуговування дорогої складської техніки, збільшити пропускну здатність ділянки, що особливо актуально на важких виробництвах.

Особливістю заводу Форстор Індастрі є те, що ми виробляємо ножичні підйомні столи та конвеєрне обладнання, і можемо ці 2 види обладнання вдало об'єднати в єдину систему — ножичний підіймальний стіл з рольгангом (роликовим конвеєром). Якщо хочете купити гідравлічний роликовий підйомник в українського виробника, поставити свої запитання або дізнатися всі подробиці, ви можете звернутися до відділу збуту нашого підприємства. Для цього зателефонуйте за будь-яким із зазначених телефонних номерів або пишіть через форму зворотного зв'язку. Повний список контактів з телефонами, електронною поштою, адресою головного офісу і докладною картою проїзду ви знайдете в розділі "Контакти".