You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Пристінні підйомники одностійкові

Пристінний гідравлічний підйомник — оптимальне рішення для переміщення вантажів між різними функціональними зонами або рівнями зберігання. На відміну від традиційних вантажних ліфтів, пристінні підйомники не потребують шахти, займають менше місця і при цьому не поступаються в продуктивності.
від 150 000 грн.
Пристінні підйомники одностійкові

Переваги пристінних підйомників

  • Може бути як зовнішнім, так і внутрішнім;
  • У стандартній конфігурації платформу можна завантажувати з 3-х сторін;
  • Прискорення перевантажувальних робіт до 300%;
  • Не потребують реєстрації в органах контролю;
  • Широкий вибір опцій для ефективної роботи в різних умовах.

Технічні характеристики

Стандартні габарити платформи (Д*Ш)

мм

1500х1500

Максимальна висота підйому

мм

3500-15000

Висота платформи в нижньому положенні

мм

200

Вантажопідйомність

кг

1000-6000

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Пристінні підйомники — виробництво в Україні

Надточний плазморіз
Досвідчені майстри
Ділянка ручного зварювання
Верстати токарного цеху
Листозгинальний верстат

Завод гідравлічного підйомного обладнання знаходиться в місті Дніпрі. Ми маємо в своєму розпорядженні потужну виробничу базу та укомплектований штат професіоналів. Всі підйомники виготовляються відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002: 2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Підйомники виробляються на сучасних верстатах з високоякісної сталі. При складанні підйомного обладнання використовуються перевірені європейські комплектуючі. Ми надаємо повний комплекс послуг — спроєктуємо, виготовимо і встановимо підйомник у вас на підприємстві. 

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Конструкція пристінного одностійкового підйомника

Одностійковий підйомник пристінний здатний переміщати різну продукцію загальною масою до 6 тонн на висоту до 15 метрів. Такої продуктивності більш ніж достатньо для задоволення вимог будь-якого торгового, складського або промислового підприємства.

Вантажну платформу приводить у дію гідроциліндр, який зі свого боку під'єднаний до силового блоку. Сам силовий блок, він же маслостанція, являє собою резервуар для гідравлічної рідини, який з'єднаний з роторним гідронасосом і електродвигуном змінного струму. Управляється пристінний підйомник через дистанційний пульт ліфтового або тельферного типу.

Форстор Індастрі — український виробник підйомників на гідравліці, виконуємо проєктування, доставку і монтаж перевантажувального обладнання по всій Україні, використовуємо у виробництві тільки якісні європейські компоненти для гідростанцій (італійські гідроклапани Oleodinamica Marchesini), а також найкращу сталь українського металопрокату. При цьому в кожен одностійковий підйомник закладаємо двократний запас міцності та вантажопідйомності, щоб унеможливити поломки при випадковому перевантаженні.

Опції для підвищення безпеки експлуатації:

  • Металеві огорожі, борти, хвіртка;
  • Упори та обмежувачі скочування;
  • Рамка безпеки з тензометричними датчиками;
  • Датчики руху тощо.

Сьогодні ми виробляємо понад 30 типів різноманітних підйомників для найрізноманітніших завдань і є в цьому плані лідерами ринку, новий завод підйомників запущено в місті Дніпро, здатний виконувати до 500 одиниць на рік. Телефонуйте і ми вирішимо вашу задачу в найкоротший термін, з усіх питань телефонуйте за вказаними телефонами вже сьогодні або відправляйте свою заявку нам на пошту. Повний список контактів з картою проїзду ви знайдете на цій сторінці.