You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомний стіл із похилою платформою, перекидач

Підіймальний стіл з похилою платформою дає змогу оптимізувати робоче місце в промислових цехах, де обробляють деталі, виконують збирання устаткування і зварюють складні та важкі металоконструкції. Можливість нахилу платформи до 90° і висота підйому до 5000 мм забезпечує високу ергономічність і легкий доступ до виробу.
Підіймальний стіл перекидач

Переваги підйомного столу перекидача

  • Можливість регулювання положення за висотою столу і за кутом нахилу платформи.
  • Відмінне рішення для оптимізації виробництва
  • Висока надійність гідравлічної системи
  • Просте управління — пульт із 4 кнопок
  • Низькопрофільна конструкція, яка не потребує приямка
  • Дворазовий запас міцності та вантажопідйомності

Технічні характеристики

Вантажопідйомність

кг

2000-5000

Висота підйому

мм

до 5000

Кут нахилу платформи

град

45 або 90

Довжина платформи

мм

1500-6000

Ширина платформи

мм

1500-2000

Захист від корозії

промислова полімерна фарба

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво підіймальних столів перекидачів

Ділянка згинання та різання сталі
Стрічкопильний верстат
Ділянка зварювальних робіт
Ділянка збирання підйомних столів
Камера порошкового фарбування

На заводі підйомного обладнання Форстор у місті Дніпрі виготовляються підйомники та перевантажувальні системи для вирішення різних завдань. Вся продукція виробляється відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Виконуємо повний комплекс робіт: від проєктування і моделювання, до монтажу готового обладнання на об'єкті замовника з подальшим пусконалагодженням і сервісним супроводом. Надаємо гарантію виробника на всі підйомники нашого виробництва, терміном до 2 років.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Конструкція підйомника з відкидною платформою

В основі конструкції закладено конфігурацію ножичного підйомного столу і зверху гідравлічний перекидач. Вантажна платформа оснащена додатковим гідроциліндром, який забезпечує її кутовий рух. Залежно від заданих вимог, кут нахилу може досягати 45 або 90 градусів.

Гідравлічний силовий блок перекидного підйомника охоплює кілька елементів, серед яких: гідронасос, резервуар для мастила, електродвигун змінного струму, рукави високого тиску. Маслостанція може бути розроблена у двох варіантах: стаціонарна і виносна. Стаціонарна найчастіше монтується в приямок, а виносна може підключатися окремо від конструкції столу.

Купуйте перевантажувальне обладнання в українського виробника — завод Форстор Індастрі розробляє та інсталює найскладніші рішення на базі гідравліки. Якщо вам необхідний підйомник з перекидачем, потрібна консультація або ви бажаєте купити підйомник з відкидною платформою, ви можете за телефонами, які вказані вгорі сторінки. Також ви можете надіслати заявку з докладними вимогами нам на пошту: всі контакти і форма зворотного зв'язку є в розділі "Контакти". Телефонуйте або пишіть нам уже сьогодні, всі вхідні заявки обробляємо протягом одного робочого дня.