You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Система вимірювання габаритів та ваги

Автоматичний вимір габаритів – ефективна альтернатива ручній обробці вантажів на складі чи логістичному терміналі. Обладнання дозволяє дізнатися параметри вантажів, що рухаються по конвеєру, витрачаючи лише 3 секунди на кожен, що істотно прискорює складські процеси та знижує кількість помилок. Модуль є елементом автоматизованої складської або виробничої системи, і доступний для замовлення лише за умови їх покупки.
Вимірювальні системи

Переваги системи

  • Підвищення швидкості вимірювання та автоматична обробка отриманих про вантаж даних;
  • Можливість одночасного визначення ширини, висоти, довжини та ваги об'єкта;
  • Висока точність одержуваної інформації;
  • Постійний моніторинг коректності відбору вантажів за габаритами та вагою;
  • Оптимізація зберігання товарів на складі завдяки точним даним про обсяг та вагу;
  • Мінімізація помилок за рахунок автоматичного контролю при відборі товарів.

Технічні характеристики

Продуктивність системи об'єкт./год 800 — 1 200
Стабілізація вантажу сек 2
Швидкість м/с до 1,0
Робоча температура °C 0 — +40
Довжина вантажів мм 400 — 2 000
Точність виміру г +/- 100
Вага кг до 50
Мін. відстань між вантажами мм ≥25
Допустимі вантажі   картонна та пластикова тара
Допустима форма вантажу   паралелепіпед
Тип випромінювання   видиме червоне світло

Потрібна консультація?

Нам довіряють

Особливості системи вимірювання габаритів

Обладнання сумісне з усіма типами транспортних систем складу. Встановлений модуль дозволяє в автоматичному режимі фіксувати параметри вантажів - отримані дані відображаються на панелі оператора, а також надходять у систему WMS.

За допомогою системи вимірювання об'єму та ваги можна знизити кількість помилок, які допускаються операторами під час комплектування замовлень: модуль автоматично визначає чи правильно виконано складання. При цьому він працює повністю автономно, без необхідності постійної участі оператора. Система досить просто встановлюється, не потребує складного технічного обслуговування, і може розпочати свою роботу безпосередньо в день монтажу.

Крім того, завдяки впровадженню габаритно-вагового модулю, можна суворо контролювати вагу і обсяг товару, що відвантажується. Для цього достатньо задати в системі складу еталонні показники кожного з товарів. Такий підхід позитивно позначиться на іміджі компанії та захистить від втрати клієнтів внаслідок нестачі в замовленнях.

Також за допомогою автоматичного вимірювання габаритів та ваги можна ефективно здійснювати моніторинг матеріальних потоків, тим самим скорочуючи витрати підприємства.

Як замовити габаритно-ваговий модуль

Завод-виробник Форстор Індастрі пропонує своїм клієнтам сортувальне обладнання для вирішення різних складських та виробничих завдань. Широкий модельний ряд і безліч додаткових опцій систем дозволяють підібрати оптимальний за продуктивністю і вартістю варіант для будь-якого бізнесу.

Щоб отримати детальну консультацію, зробити замовлення та скласти грамотне технічне завдання, звертайтесь до нашого відділу продажу. Менеджери допоможуть швидко визначитися з вибором і дадуть відповідь на будь-які питання. Телефонуйте нам вже сьогодні за вказаними телефонними номерами, або ж скористайтеся формою зворотного зв'язку нижче.