You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Система вимірювання габаритів та ваги

Автоматичний вимір габаритів – ефективна альтернатива ручній обробці вантажів на складі чи логістичному терміналі. Обладнання дозволяє дізнатися параметри вантажів, що рухаються по конвеєру, витрачаючи лише 3 секунди на кожен, що істотно прискорює складські процеси та знижує кількість помилок. Модуль є елементом автоматизованої складської або виробничої системи, і доступний для замовлення лише за умови їх покупки.
Вимірювальні системи

Переваги системи

  • Підвищення швидкості вимірювання та автоматична обробка отриманих про вантаж даних;
  • Можливість одночасного визначення ширини, висоти, довжини та ваги об'єкта;
  • Висока точність одержуваної інформації;
  • Постійний моніторинг коректності відбору вантажів за габаритами та вагою;
  • Оптимізація зберігання товарів на складі завдяки точним даним про обсяг та вагу;
  • Мінімізація помилок за рахунок автоматичного контролю при відборі товарів.

Технічні характеристики

Продуктивність системи об'єкт./год 800 — 1 200
Стабілізація вантажу сек 2
Швидкість м/с до 1,0
Робоча температура °C 0 — +40
Довжина вантажів мм 400 — 2 000
Точність виміру г +/- 100
Вага кг до 50
Мін. відстань між вантажами мм ≥25
Допустимі вантажі   картонна та пластикова тара
Допустима форма вантажу   паралелепіпед
Тип випромінювання   видиме червоне світло

Потрібна консультація?

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості системи вимірювання габаритів

Обладнання сумісне з усіма типами транспортних систем складу. Встановлений модуль дозволяє в автоматичному режимі фіксувати параметри вантажів - отримані дані відображаються на панелі оператора, а також надходять у систему WMS.

За допомогою системи вимірювання об'єму та ваги можна знизити кількість помилок, які допускаються операторами під час комплектування замовлень: модуль автоматично визначає чи правильно виконано складання. При цьому він працює повністю автономно, без необхідності постійної участі оператора. Система досить просто встановлюється, не потребує складного технічного обслуговування, і може розпочати свою роботу безпосередньо в день монтажу.

Крім того, завдяки впровадженню габаритно-вагового модулю, можна суворо контролювати вагу і обсяг товару, що відвантажується. Для цього достатньо задати в системі складу еталонні показники кожного з товарів. Такий підхід позитивно позначиться на іміджі компанії та захистить від втрати клієнтів внаслідок нестачі в замовленнях.

Також за допомогою автоматичного вимірювання габаритів та ваги можна ефективно здійснювати моніторинг матеріальних потоків, тим самим скорочуючи витрати підприємства.

Як замовити габаритно-ваговий модуль

Завод-виробник Форстор Індастрі пропонує своїм клієнтам сортувальне обладнання для вирішення різних складських та виробничих завдань. Широкий модельний ряд і безліч додаткових опцій систем дозволяють підібрати оптимальний за продуктивністю і вартістю варіант для будь-якого бізнесу.

Щоб отримати детальну консультацію, зробити замовлення та скласти грамотне технічне завдання, звертайтесь до нашого відділу продажу. Менеджери допоможуть швидко визначитися з вибором і дадуть відповідь на будь-які питання. Телефонуйте нам вже сьогодні за вказаними телефонними номерами, або ж скористайтеся формою зворотного зв'язку нижче.