You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Відкидні мости, перевантажувальний міст

Під час організації вантажно-розвантажувальних площадок широко використовується таке обладнання як механічний відкидний міст. Він встановлюється на відкриту раму чи пандус, тим самим компенсуючи різницю в висоті між підлогою складу та вантажівкою.
Відкидні мости, перевантажувальний міст

Технічні характеристики

Вантажність кг до 4000
Ширина платформи мм 1250-2000
Довжина платформи мм 1500-2000
Довжина апарелі мм 400
Товщина основного аркуша мм 5
Товщина листа апарелі мм 14
Максимальна робоча температура °С 80
Мінімальна робоча температура °С - 40
Тип відкидного моста   Гідравлічний / механічний

Особливості конструкції відкидних мостів У виробництві апарелі використовується високоякісна сталь товщиною 14 мм. Поверхня апарелі має рифлення «чечевичного» типу, висотою 3 мм, це дозволяє підвищити коефіцієнт зчеплення техніки з поверхнею відкидного моста. Як поздовжньої балки використовується надійна профільна труба з розмірами 60х40х3 мм.

Підібрати навантажувальне обладнання

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Принцип дії механічного мосту

Механічні відкидні мости використовують у тому випадку, коли ця різниця не перевищує 360 мм. Даний тип обладнання доцільно застосовувати при роботі з транспортом приблизно однакової висоти. Принцип дії механічного мосту досить простий: у кузов транспорту він опускається за допомогою бокової ручки до тих пір, поки апарель не торкнеться кузова. Після навантаження чи розвантаження міст повертається в первісне положення.

Відкидний механічний міст може бути рухомим чи стаціонарним. Це залежить від типу його кріплення до пандуса. Рухомі моделі кращі тим, що при роботі з ними навантаження і розвантаження товарів може відбуватися почергово в декількох місцях, оскільки конструкція пересувається вдовж направної рейки. Механічні мости виготовляються згідно з відповідними сертифікатам, а їх вантажність може досягати 4000 кілограмів. Діапазон робочих температур від -40 до + 80 С°.

Верхній лист відкидних мостів виготовляється з якісної сталі, яка має «чечевичне» карбування (висотою 3 мм). Товщина головного пласта складає 5 мм. Матеріал виготовлення апарелі — метал, товщиною 14 мм, «чечевичне» рифлення має висоту 3 мм. Поздовжні балки моста виготовляються з профільної труби й мають габарити — 60х40х3 мм. 

Купуйте у виробника

Наші інженери постійно працюють над новими модифікаціями обладнання, яке дозволяє розширювати наявний функціонал та максимально прискорювати перевантажувальні роботи. Якщо ви бажаєте облаштувати свій склад надійним перевантажувальним обладнанням та купити відкидний міст, наші менеджери допоможуть вам визначити ключові параметри та підібрати найбільш оптимальне рішення для умов роботи на вашому складі. 

Крім того, наша компанія пропонує додаткові знижки клієнтам при комплексному замовленні складського обладнання. В нашому асортименті широкий вибір рішень для складу та виробництва: металеві стелажі, вилкові навантажувачі, різноманітне перевантажувальне обладнання, металеві меблі та пластикова тара. По всім питанням звертайтесь до нашого відділу збуту — контакти для зв’язку.