You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Гідравлічний візок 2 т

Гідравлічний візок ВТ є найбільш універсальним складським помічником. Такі складські візки активно використовуються в магазинах, на великих та маленьких складах, в підсобних приміщеннях при роботі з вантажем на палетах, та при відносно невеликій відстані транспортування.
Гідравлічний візок 2 т

Технічні характеристики

Гранична вантажність кг 2000
Максимальна висота підйому мм 200
Довжина вил мм 1150
Ширина вил мм 550
Розмір керуючих коліс мм 180x50
Розмір вантажних коліс мм 80x60
Маса візка кг 65

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР TOYOTA
Гарантія та сервіс
 
Купити в лізинг
 
ЗАПЧАСТИНИ ТА ТО

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Ручний візок для складу — особливості конструкції

Підприємство Форстор пропонує своїм клієнтам якісні гідравлічні візки за вигідною ціною. Зручне управління забезпечується ергономічною ручкою та широким кермовим колесом. Вила візки виконані з міцної сталі, а гідравлічний вузол має високі показники надійності й довговічності. Для захисту від корозії візок обробляється сталевим дробом, після чого покривається порошковою емалевою фарбою промислового зразка.

Пропонуємо кілька різновидів коліс для візка. Це можуть бути як алюмінієві, так і сталеві ролики з різним покриттям. Залежно від умов експлуатації, гідравлічний візок може бути укомплектована роликами з нейлоновим, гумовим, поліуретановим або вулканізовані покриттям.

Якщо вас цікавить ціна на роклу або з'явилися питання по складській техніці та гідравлічних візків зокрема, то зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони нададуть детальну консультацію, допоможуть підібрати та купити оптимальне обладнання. Телефонуйте нам за вказаними телефонними номерами вже сьогодні. Також ви можете заповнити форму зворотного зв'язку, і ми зв'яжемося з вами протягом одного робочого дня. На цій сторінці ви знайдете повний список контактних даних.