You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Самохідні штабелери BT SWE145 Li-ion

Пропонуємо електроштаблер BT SWE145 Li-ion з подовженою щоглою і літій-іонною батареєю. Ця модель призначена для обслуговування багатоярусних стелажів та мезонінів.
Самохідні штабелери BT SWE145 Li-ion

Технічні характеристики

Вантажність кг 1450
Відстань від центру маси вантажу до спинки вил мм 600
Висота щогли в складеному вигляді мм 1946
Висота підйому (максимальна) мм 5400
Ширина по зовнішній кромці вил мм 570
Довжина вил мм 1150
Ширина робочого коридору з палетою 1200х800 мм мм 2385
Ємність/Напруга батареї В/Ач 24/210
Потужність двигуна кВт 1,8
Потужність двигуна підйому кВт 3
Швидкість пересування км/год 6

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР TOYOTA
Гарантія та сервіс
 
Купити в лізинг
 
ЗАПЧАСТИНИ ТА ТО

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Модель електроштабелера з подовженою щоглою і літій-іонною батареєю. Самохідний штабелер SWE 145 Li-ion добре підходить для обслуговування багатоярусних стелажних систем, він розрахований на середню і високу інтенсивність роботи. Основною перевагою цієї моделі є літій-іонний акумулятор, який не вимагає спеціального техобслуговування, періодичного доливання води і підзарядки в окремій кімнаті. Батарея швидко зяряджається – до 80% за 30 хвилин, і розрахована на 5000 циклів зарядки і розрядки.

Комплектація штабелера BT SWE145 Li-ion:

Штабелер Toyota BT SWE145 Li-ion оснащений сучасними системами для підвищення зручності роботи оператора і точності управління технікою. До них відносяться: SenceShift, I_Site, відсіки для особистих речей, система контролю швидкості на поворотах, покращений огляд тощо.

Техніка від офіційного представника Toyota

Купити електроштабелери SWE145 Li-ion за вигідною ціною можна звернувшись у відділ продажу компанії Форстор. Ми є офіційним дилером компанії Toyota, до складу якої входить виробництво техніки BT в Швеції. Складська техніка, представлена ​​в нашому каталозі, має першокласну якість. Крім того, наші клієнти отримують офіційне сервісне обслуговування і гарантію виробника.

За вказаними на сайті номерами ви можете зв'язатися з нашими фахівцями і отримати докладну консультацію. Ви також можете залишити заявку, скориставшись формою зворотного зв'язку нижче. Телефонуйте або пишіть нам вже сьогодні – чекаємо ваших звернень!