You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Електричний навантажувач Traigo 48 FBM18

Електронавантажувач FBM18 — надійна техніка для роботи на складі і відкритому просторі. Чотирьохколісне шасі забезпечує електронавантажувач Toyota Traigo 48 1.8 т максимальною стійкістю. Завдяки чому машиною можна користуватися на нерівних поверхнях складської ділянки. Вантажопідйомність —1800 кг, а максимальна висота підйому — 7500 мм.
Електронавантажувач Toyota Traigo 48 FBM18

Технічні характеристики

Номінальна вантажопідйомність кг 1800
Центр ваги мм 500
Максимальна висота підйому мм 3335*-7535
Загальна ширина машини мм 1060
Довжина машини до спинки вил мм 2122
Загальна висота по захисній огорожі мм 2055
Ширина робочого коридору мм 3568
Батарея стандартна 48В 660Ач
Потужність тягового двигуна 6х2 кВт
Потужність двигуна підйому 11.7 кВт

*Стандартна висота підйому

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР TOYOTA
Гарантія та сервіс
 
Купити в лізинг
 
ЗАПЧАСТИНИ ТА ТО

Сервіс та запчастини для навантажувачів Toyota Traigo 48

Доставка запчастин в короткі терміни
Ремонт і ТО навантажувальної техніки Toyota
Мобільні бригади сервісних працівників

Надаємо техобслуговування для всіх типів складської техніки силами фахівців з офіційного сервісного центру Тойота в Україні. Виїзна бригада оперативно проведе ТО прямо на вашому об'єкті.

Великий складський запас запчастин та комплектуючих для вантажної техніки Toyota: штабелерів, навантажувачів, гідравлічних та електровізків. Здійснюємо швидкий підбір та оперативну доставку деталей в будь-яке місто України.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Чотирьохопорний електронавантажувач Тойота 1,8 тонни

Електричний навантажувач Toyota FBM18 — надійна техніка з чотирьохколісним шасі для складу. Це забезпечує машині стійкість і можливість працювати на нерівних поверхнях. Якщо шукаєте універсальні та надійні електричні навантажувачі для роботи на складі і просто неба — електронавантажувач Traigo 48 1.8 т впорається з роботою.

Комфортна експлуатація FBM18
  • Багатофункціональний дисплей досить простий і зрозумілий з перших хвилин роботи, дозволяє налаштувати робочі параметри під умови експлуатації і потреби водія.
  • В підлокітники електричного навантажувача FBM18 вбудовані міні-важелі, за допомогою яких можна плавно керувати процесом підйому, опускання і бічного зсуву вантажу.
  • Система активної стабілізації SAS динамічно керує усіма процесами вантажної техніки Toyota FBM18 і в разі екстреної ситуації — стабілізує її роботу.

Світовий виробник вантажної техніки Toyota гарантує стабільність і продуктивність роботи електронавантажувача Toyota Traigo 48 1.8 т, а також високу ефективність підняття вил і кермування.

Хочете купити чотирьохколісний електронавантажувач Тойота 1,8 тонни? Зверніться до відділу продажів компанії Форстор. Наші менеджери проконсультують, дадуть відповідь на ваші питання і допоможуть вибрати найбільш ефективну вантажну техніку під умови на вашому підприємстві. Дзвоніть за телефонами, які ви можете знайти в розділі Контакти або залишайте заявку через форму зворотного зв'язку нижче. Ми з нетерпінням чекаємо ваших звернень!