You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Дизельні навантажувачі Toyota 8FDF35

Пропонуємо дизельні навантажувачі Toyota вантажопідйомністю до 3,5 тонн. Ефективне рішення для підприємств з високою інтенсивністю вантажно-розвантажувальних робіт.
Дизельні навантажувачі до 3,5 тонн

Технічні характеристики

Номінальна вантажопідйомність кг 3500
Центр ваги мм 500
Максимальна висота підйому мм 3000*-7000
Загальна ширина машини мм 1290
Довжина машини до спинки вил мм 2850
Загальна висота по захисній огорожі мм 2180
Ширина робочого коридору мм 4385
Потужність двигуна кВт 41

*Стандартна висота підйому

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР TOYOTA
Гарантія та сервіс
 
Купити в лізинг
 
ЗАПЧАСТИНИ ТА ТО

Сервісне обслуговування дизельних навантажувачів

Обслуговування та ремонт складської техніки
Складський запас оригінальних запчастин
Мобільні сервісні бригади

Компанія Форстор — офіційний представник Toyota Material Handling в Україні. Маємо широкий асортимент оригінальних запчастин на складі: допоможемо підібрати і організуємо доставку до вашого міста.

У Києві знаходиться офіційний сервісний центр вантажної техніки Тойота. Також працюють виїзні бригади фахівців, готові оперативно прибути на ваш об'єкт в будь-якому місті України.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Дизельний навантажувач Тойота 8FDF35 — це універсальне рішення для проведення вантажно-розвантажувальних робіт в портах, на будмайданчиках, виробничих і складських підприємствах.

На відміну від карбюраторних моделей, навантажувач Toyota 8FD35 витрачає в 3 рази менше палива при однакових навантаженнях. Це ефективна і надійна техніка з потужним двигуном і зручною системою управління.

Дизельні навантажувачі Toyota з турботою про оператора

Дизельний навантажувач 3,5 т розроблений з урахуванням принципів унікальної технології Toyota "Турбота про оператора": кермове управління обладнано гідростатичним підсилювачем. Вся інформація про роботу навантажувача виводиться на щиток з індикаторами і РК екран. Сидіння оператора обладнано ременем безпеки і ручками регулювання положення. Для забезпечення комфортної роботи в погано освітлених приміщеннях навантажувачі обладнуються фарами і габаритними фарами заднього ходу.

Як і вся складська техніка Тойота нового покоління, навантажувач 8FDF35, обладнаний безліччю сучасних функцій і систем для підвищення його ефективності, безпеки оператора і стабільності роботи, наприклад, — системою активної стабілізації SAS (опція) і системою визначення присутності оператора в кабіні OPS (опція).

Якщо ви хочете купити дизельний автонавантажувач 3,5 т, то звертайтеся до відділу продажу компанії Форстор вже сьогодні. Повний список телефонних номерів ви знайдете на сторінці контактів. Крім того, ви можете скористатися формою зворотного зв'язку — залиште нам свій контактний номер, і ми самі вам зателефонуємо протягом одного робочого дня. Телефонуйте або пишіть вже сьогодні, ми чекаємо ваших звернень!