You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Системи безпеки підйомників для інвалідів

Безпека — це головне. Особливо, коли мова йде про підйомники для людей з інвалідністю. Наше завдання, як виробника, зробити не просто підйомну платформу, яка буде їздити вгору та вниз. А створити максимально безпечний та простий спосіб піднятися сходами людині в інвалідному візку. Тому ми розробляємо обладнання, яке оснащене цілим комплексом передових пристроїв безпеки інвалідних підйомників.

Рамка безопасности

Рамка безпеки

Для вертикальних підйомників та гвинтових ліфтів

Сталева рамка, яка встановлюється по периметру платформи. У момент контакту рамки зі стороннім предметом рух підйомника блокується.

Механический ловитель

Механічний уловлювач платформи

Для вертикальних підйомників

Якщо трапляється обрив тягового ланцюга, спрацьовує ексцентрик, який блокує рух платформи, механічно впираючись в спеціально передбачені перемички.

Индикация перегрузки

Індикація перевантаження

Для вертикальних підйомників та гвинтових ліфтів

Технологічно рішення схоже з рамкою безпеки на вертикальному підйомнику. При перевантаженні платформи блокує рух та подає світловий сигнал на панель керування.

Световая сигнализация

Світлова, звукова сигналізація

Для похилих підйомників та гвинтових ліфтів

Опціональне рішення. Сигналізація працює, коли платформа знаходиться в русі. Це відмінний спосіб зробити підйомник помітніше.

Индикация положения платформы

Індикація положення платформи

Для вертикальних підйомників

Показує, на якому поверсі знаходиться платформа підйомника — підсвічується відповідна кнопка на пульті виклику платформи на кожному поверсі.

Клапан обрыва гидравлики

Клапан обриву гідравліки

Для вертикальних підйомників

У випадку різкого падіння тиску в гідравлічній системі підйомника, клапан не дає платформі впасти, продовжуючи утримувати масло в гідроциліндрі.

Клапан безопасного опускания

Клапан безпечного опускання

Для вертикальних підйомників

У випадку обриву гідравліки або збою в електромережі, дозволяє повільно та безпечно опустити платформу підйомника в початкове положення.

Источник бесперебойного питания

Джерело безперебійного живлення

Для похилих підйомників та гвинтових ліфтів

Система безпеки підйомника для інвалідів, яка дозволяє завершити рух платформи, навіть якщо в будинку відключили світло і вона зупинилася на півдорозі.

Задайте своє питання