You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Гвинтові підйомники – ефективне рішення проблеми доступності

Гвинтовий ліфт – безпечний, безшумний, ефективний

Гвинтові підйомники виробництва Форстор дозволяють безпечно і ефективно забезпечити доступність будь-якого об'єкту, з мінімумом будівельних робіт. Обладнання можна встановлювати як всередині, так і зовні будівлі, в одинарній або парній самонесучій шахті. Також доступні різні варіанти облицювання шахти: загартоване скло, нержавіюча сталь, сендвіч-панелі.

Основні переваги рішення

Ключові характеристики

Чому гвинтовий підйомник безпечніше гідравлічного?

На відміну від підйомників, що працюють на гідравліці, у ліфтів з гвинтовим приводом виключений ризик падіння платформи через обрив магістралі. Також гвинтові підйомники комплектуються сучасними системами безпеки, що запобігають аварійним ситуаціям.

Як працює наш гвинтовий підйомник в інклюзивному ресторані

Виробництво гвинтових підйомників в Україні

Форстор Індастрі – сучасний завод, побудований спеціально для виробництва підйомного обладнання. Завдяки власному конструкторському бюро і виробництву повного циклу, ми виготовляємо надійні і безпечні підйомники, які працюють саме так, як потрібно клієнту. Контроль якості та екологічність нашого виробництва підтверджені сертифікатами ISO 9001 та 14001.

Читайте докладніше →

Реалізуємо проекти під ключ

Ми надаємо повний комплекс послуг із забезпечення доступності об'єктів різного призначення. Наші фахівці спроектують, виготовлять і встановлять гвинтовий підйомник в максимально стислі терміни. Величезний досвід дозволяє нам вирішувати нестандартні та складні завдання, враховуючи всі особливості будівлі та побажання клієнта.

Нашому обладнанню довіряють

...

Підйомник у Верховній Раді

Відгук

Кариатида

Комплекс підйомників для ЖК

Відгук

...

Підйомник біля входу у відділення банку

Відгук

Мегабуд

Ліфтова група для школи

Відгук

Все підйомне обладнання виробництва Форстор пройшло сертифікацію і відповідає стандартам ДСТУ EN 60204-32:2014, ДСТУ EN 61000-6-2:2015 та ДСТУ EN 61000-6-4:2016, а також має висновок СЕС.

Бажаєте замовити підйомник для людей з інвалідністю? Для цього достатньо зв'язатися з менеджерами нашого відділу продажу підйомного обладнання, зателефонувавши за одним з телефонних номерів у верхній частині екрану, або залишивши запит через форму зворотного зв'язку нижче. Всі контакти для зв'язку з нами ви знайдете тут. Чекаємо ваших звернень!

Задайте своє питання