You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Переїзд складу, демонтаж і перенесення стелажів

Будь-який переїзд складу — це призупинення продажів або затримка доставки вже реалізованої продукції. Це досить складне завдання, що вимагає точності та участі великої кількості досвідченого персоналу і монтажних бригад.

Ось чому до цього процесу переїзду складу потрібно ретельно підготуватися і здійснити його максимально швидко.

Підприємство Форстор має у своєму розпорядженні власні монтажні бригади, з великим досвідом монтажу-демонтажу стелажів. Ми надаємо повний комплекс послуг для забезпечення оперативного переїзду складу, перенесення стелажів і встановлення в новому складі.

Чому саме ми?

Найкращі пропозиції за оптимальними цінами.

Широкі можливості

Виконання завдань будь-якого масштабу і складності.

Етапи організації переїзду складу
Підготовчі роботи

На етапі підготовчих робіт найголовніше — прибрати все зайве, щоб можна було швидко демонтувати стелажі, перевезти їх у нове приміщення і там змонтувати. При цьому важливо враховувати низку моментів:

Стан підлог на новому складі;
Відстань від старого складу до нового;
Розробити й затвердити схему розміщення стелажів у новому приміщенні;
Дізнатися, чи можливо монтажникам проводити монтаж у вихідні або святкові дні.

 

Розбір стелажної системи

До демонтажу можна приступати відразу після звільнення стелажів від вантажів. Щоб розібрати стелажі, необхідно спиляти анкерні болти, якими система зберігання закріплена до підлоги, а також розібрати всі болтові з'єднання. Далі ми проводимо демонтаж стійок, траверс, перекриттів і опор стелажної системи.

А ще в нас можна замовити нові стелажі — подивитися каталог

Пакування стелажів і навантаження їх у транспорт

По завершенню демонтажних робіт і впорядкуванню всіх елементів стелажної системи, наші фахівці надійно упаковують усю розібрану конструкцію і завантажують її в транспорт. Сам транспорт, так само як і всю необхідну вантажну техніку, ми надамо. Завдяки злагодженій роботі, доставка розібраних стелажів на новий склад виконується максимально оперативно.

Доставка на новий склад і проведення монтажних робіт

Після доставки розібраних стелажів на новий склад, наші фахівці розмічають приміщення точно згідно із затвердженою схемою розміщення. Далі розкладаються всі елементи стелажної конструкції по своїх місцях. Виконується збирання рам і траверс. Зібрана конструкція стелажів встановлюються вертикально, їх закріплюють до підлоги за допомогою анкерних болтів. 

Наприкінці встановлюються інші елементи системи, можливий монтаж додаткових опцій, таких як захист стійок або сітчаста огорожа.

 

Повний комплекс послуг

Наша компанія практикує комплексний підхід до надання послуг своїм клієнтам. Ми реалізуємо ваш проєкт у короткі терміни і врахуємо всі нюанси, а також особисті побажання замовника. Замовте переїзд складу, модернізацію стелажної системи зберігання, нову вантажну техніку для її обслуговування, а також системи автоматизації складських процесів.

Щоб дізнатися подробиці, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Повний список контактних даних ви знайдете на цій сторінці. Телефонуйте за будь-яким із зазначених телефонних номерів або ж пишіть нам через форму зворотного зв'язку

Нашим сервісом задоволені!

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус