You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Б/у стелажі: бомба уповільненої дії

Небезпека стелажів б/у

Укомплектувати склад надійним і ефективним обладнанням – завдання, що вимагає значних фінансових вкладень. Тому нерідко в спробі заощадити підприємства закуповують стелажні системи, були у використанні. Але чи дійсно це вдала покупка, або ж миттєва вигода, яка в подальшому потягне за собою значно більші витрати? Ми детально вивчили це питання, щоб допомогти вам розібратися – небезпека стелажів б/у реальна або вигадана?

Стелажі БУ за і проти

Відносно невисока вартість – те, на що в першу чергу звертає увагу покупець. Однак, під свіжою фарбою ховаються проблеми, які неможливо виявити при візуальному огляді, або під час вивчення специфікації, що додається до стелажів:

  • Стелажі могли бути перевантажені;

  • Навантаження на стелаж могло розподілятися нерівномірно;

  • Пошкодження від зіткнення з технікою (особливо якщо в комплекті зі стелажами немає захисту).

Все це призводить до втоми металу стелажів – незворотного процесу, в ході якого погіршуються показники міцності матеріалу. Під впливом навантажень металева конструкція стає крихкою, і може впасти в будь-який момент, поховавши під собою працівників складу, техніку і запаси продукції.

Сума збитків від падіння стелажної системи в кілька разів перевищить ту саму різницю в ціні між новим і б/у обладнанням! А якщо аварія призвела до травмування або загибелі працівників, підприємство має також пройти процедуру розслідування нещасного випадку на виробництві.

Відео з наслідками обвалення стелажів

Ще один аргумент, який висувають на користь вживаних конструкцій – не потрібно чекати, поки стелажі спроектують і виготовлять на заводі, їх можна отримати відразу. Але мета будь-якої стелажної системи – ефективне використання площі складу.

Купуючи б/у стелаж, ви не зможете досягти максимального збільшення корисної площі, адже конструкція розроблялася інженерами з урахуванням особливостей іншого підприємства.

Аби пристосувати систему зберігання під свої умови, вам буде потрібно:

  • Підбір і покупка додаткових елементів (кріплення, полиці, приставні секції);

  • Зміна конфігурації (наприклад, щоб розширити проходи для руху складської техніки).

Це спричинить за собою не тільки додаткові витрати, але й може призвести до простою в роботі складу, а значить – втрати прибутку. А якщо в майбутньому буде потрібно розширити складську систему, знайти підходящі стійки або траверси б/у буде практично нереально.

Чи є безпечна альтернатива, яка не вдарить по бюджету?

Як бачите, коли ви купите стелажі б у, недоліки повністю перекриють всі вигоди від придбання, а в гіршому випадку – завдадуть істотної шкоди бізнесу. Саме тому ми рекомендуємо замовляти нові стелажні системи у заводу-виробника.

Нові стелажі

Чому це дійсно вигідно:
  • Конструкція буде враховувати особливості приміщення, тип складської техніки і продукції, що зберігається, це дозволить у декілька разів підвищити ефективність складу;

  • Виробник надає офіційну гарантію на стелажі та їх монтаж – можна бути впевненим у безпеці персоналу і вантажів;

  • Вам не буде потрібно нічого міняти і доопрацьовувати: після встановлення систему зберігання можна відразу використовувати;

  • Презентабельний зовнішній вигляд нових стелажів, що особливо важливо для магазинів Cash&Carry.

Одного разу виділивши бюджет на нову систему зберігання, ви отримаєте безпечне і надійне обладнання, яке оптимізує складські процеси та допоможе на 100% ефективно використовувати приміщення. Не ризикуйте життям персоналу, цінними вантажами і репутацією підприємства – придбання нових стелажів обійдеться вам набагато дешевше!

Задайте своє питання